Gündem Haberleri

  Öldüren telefon

  Hürriyet Haber
  06.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sabaha karşı kimliği belirsiz bir erkekten gelen telefon üzerine kıskançlık krizine giren koca, karısını doğradı.

  Pendik'teki aile faciası, dün 03.30 sıralarında meydana geldi. Sabaha karşı çalan telefona bakan Mustafa Bolat, kimliği belirsiz bir erkeğin, eşini sorması üzerine çılgına döndü. Telefonu sinirli bir şekilde kapatan koca, 13 yıllık eşi Badegül'e bağırmaya başladı. Eşinin de kendisine bağırarak cevap vermesi sonucu kendini kaybeden Bolat, ekmek bıçağını alarak Badegül'e saldırdı.

  Delik deşik etti

  Göğsünden, karnından, kasığından ve cinsel organından çok sayıda bıçak darbesi alarak ağır yaralanan iki çocuk annesi 35 yaşındaki Badegül Bolat, kanlar içinde yere yığıldı. Çığlıkları duyarak yatak odasına koşan 12 yaşındaki O. ve 14 yaşındaki U., babalarını güçlükle sakinleştirdiler. Çocuklarının çığlıkları ile kendine gelen Mustafa Bolat, kanlar içindeki eşini hemen bir otomobile koyarak Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Ağır yaralı olan karısını hastane kapısında bırakan koca kayıplara karıştı. Hemen ameliyata alınan Badegül Bolat, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

  Çocukları yalvardı

  Polis, kayıplara karışan Mustafa Bolat'ı ararken, olaydan sonra şok geçiren küçük O., annesiyle babasının sürekli kavga ettiğini söyleyerek, ‘‘Gece babamın bağırmasıyla uyandık. Yatak odasına girdiğimizde babamın elinde bir bıçak vardı. Annem ise kanlar içinde yerde yatıyordu. Hemen babamın elindeki bıçağı alıp onu hastaneye kaldırması için yalvardık’’ dedi.

  Dehşeti anlattı

  Gece yarısı çığlık sesleri üzerine uyanan Bolat çiftinin iki oğlu, gördükleri manzara karşısında şoka girdiler. Ağabeyi ile birlikte babasını durdurup elindeki bıçağı alan küçük O. ‘‘Annem kanlar içinde yatıyordu. Babama, onu hastaneye kaldırması için yalvardık’’ dedi. Hastane kapısından kaçan Mustafa Bolat aranıyor.

  Kıskançlık kurbanı

  Kimliği belirsiz bir erkeğin açtığı telefon, aile faciasına neden oldu. Kıskançlık krizine giren kocasıyla tartışan 2 çocuk annesi 35 yaşındaki Badegül Bolat, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede can verdi.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı