« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olcay Şahan ve Tolgay idmanda kavga etti

Beşiktaş'ta Kayserispor hazırlıkları sürerken Siyah-beyazlı ekibin iki önemli oyuncusu Olcay Şahan ve Tolgay Arslan idmanda gerginlik yaşadı. Yaşanan bu gerginliğin ardından Tolgay Arslan'dan açıklama geldi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, Süper Lig'in 31. haftasında Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenman ile devam etti.

ÇİFTETELLİ İLE BAŞLADI KAFA İLE DEVAM ETTİ
Isınma esnasında sona kalan futbolcunun çiftetelli oynama cezası aldığı ve renkli görüntülerin yaşandığı idman, Tolgay Arslan ve Olcay Şahan arasında yaşanan gerginlik ve kavga karışımı olaylarla bir anda buz gibi bir antrenmana dönüştü.Tek pasa dayalı çalışma esnasında Tolgay ve Olcay arasında tartışma çıktı. Bir pozisyon sonrası tartışan iki futbolcu kafa kafaya geldikten sonra sinirine daha fazla hakim olamayan Tolgay Arslan, Olcay Şahan'ı kafa atmayla karışık ittirdi. Olcay ise bu harekete karşılık vermedi. Hemen ardından yine Olcay'a çok sert giren ve futbol tabiri ile ayaklarını yerden kesen Tolgay'ın bu hareketlerine saha içinde tepkisiz kalan Olcay Şahan bir anlamda olayların daha da fazla büyümesine engel oldu.


Tolgay'ın sinirli hareketlerinden daha sonra Gomez de nasibini aldı. İkili mücadelede ayağına darbe alan Alman futbolcu, takım arkadaşına bu hareketinden ötürü tepki gösterdi.Oldukça neşeli bir şekilde başlayan idman bu gerginliklerin ardından fazlasıyla sessiz bir şekilde devam etti.Antrenmanın geri kalan bölümünde Olcay Şahan ve Tolgay Arslan birbirlerine karşı tepkide bulunmadılar. Saha dışında da çok iyi arkadaş olan bu iki futbolcunun yaşadığı gerginliğin, son haftaların verdiği stresten kaynaklanan ani bir patlama olduğu görüldü.

OĞUZHAN YARIDA BIRAKTI
Sol üst arka adalesindeki ödemi henüz geçmeyen Atiba bir gün daha dinlendirilirken, antrenmanın son bölümünde ayağı burkulan Oğuzhan tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı. Oğuzhan'ın durumu yapılacak kontrollerden sonra belli olacak.Beşiktaş, Kayserispor maçı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenman ile devam edecek.

TOLGAY ARSLAN: 'OLCAY ABİ SENİ ÇOK SEVİYORUM'
Beşiktaş'ın bu sabahki antrenmanında gerginlik yaşayan Tolgay Arslan ve Olcay Şahan'ın, idman bitiminde tesislerde sarılarak barıştıkları öğrenildi.

İdman esnasında yaşanan olay ile alakalı olarak Instagram hesabından da açıklama yapan Tolgay Arslan, "Olcay abi seni çok seviyorum ve çok saygı duyuyorum. Seni asla bilerek kıracak bir şey yapmam" diyerek Olcay Şahan'a duyduğu saygıyı belirtti.

Tolgay Arslan, Olcay Şahan ile çekilmiş fotoğrafını kullanarak yaptığı açıklamada, "Şampiyonluk için yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Bugünkü idmanda Olcay abi ile yaşadığımız olay kesinlikle görüldüğü gibi büyütülecek bir olay değildir. Olcay abi seni çok seviyorum ve çok saygı duyuyorum. Seni asla bilerek kıracak bir şey yapmam. Şampiyonluk yolunda kritik haftalara girilirken ikimizde çok hırslıyız. Zaten kupayı kazanmak içinde böyle olmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

İdmanda yaşanan gerginlik esnasında Tolgay Arslan'a tepki vermeyerek olayların daha da büyümesine ve istenmeyecek görüntülerin yaşanmasına engel olan Olcay Şahan'ın ise tesislerde Tolgay'a karşı çok iyi davrandığı ve yaşananların büyütülecek bir şey olmadığını söylediği bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz