Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olaylı derbide flaş gelişme

PFDK'nın bugün akşam saatlerinde olaylı derbi konusunda cezaları açıklaması beklenirken flaş bir gelişme yaşandı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman beraberindeki yönetici ve avukatlarla TFF'nin İstinye'deki binasına gitti ve savunma yapmaya başladı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Olaylı derbinin cezaları bu akşam saatlerinde yapılacak PFDK toplantısı sonrasında açıklanacak. Cezaların belli olmasına saatler kala ise TFF binasında önemli gelişmeler yaşanıyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Hukuk İşerinden sorumlu yönetici Melih Sami Esen ve üç avukatla beraber TFF'nin İstinye'deki binasına gitti. Başkan Orman ve beraberindeki heyet şu sıralarda savunmasını yapıyor.

Hürriyet'in edindiği bilgiye göre Orman ve beraberindeki heyet, adil bir karar verilmesi talebinde bulunacak.

ORMAN'DAN SAVUNMA SONRASI AÇIKLAMA

Başkan Fikret Orman, Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında savunmasını gerçekleştirdikten sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, "Şu an için söylenecek bir şey yok. Bugünkü PFDK toplantısının duruşmalı olması yönünde bizim bir talebimiz oldu. Bu kabul edildi ve biz de savunmamızı yaptık. Yazılı savunmamızı vermiştik, sözlü savunmamızı da verdik. Sanırım karar bir saat içinde açıklanacak. Karar açıklandıktan sonra durumu değerlendireceğiz" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz