« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olacağı buydu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

Eeee ne demişler, perşembenin gelişi çarşambadan bellidir değil mi? Sen tut geçtiğimiz haftalarda hacıağalar gibi o puanları harca, ondan sonra gel Galatasaray maçından ümit bekle.

Yani dereyi geçip murada ermek varken, okyanusta kulaç atıp şampiyonluğu yakalamaya kalk. Sonra da tokatı ye... Hadi canım sizde...

Sizlere söylüyorum Fenerli futbolcular, ya da Fenerli hayaletler. Bilemiyorum yarın sokağa hangi yüzle çıkacaksınız.

Ya o sizler için malını mülkünü feda eden, başta Başkanınız olmak üzere tüm yöneticilerinize ne söyleyip, yüzlerine nasıl bakacaksınız? Tabii bin dereden su getirip, ‘‘Daha liglerin bitmesine çok var, rakiplerimiz de takılıp puan kaybedecek, dolayısıyla şampiyonlukta hala ümidimiz var’’ diye salvo atışlar yapacaksınız. Hatta yine yakın rakip Beşiktaş'ın durumunu öne sürüp, ‘‘Beterin beteri de var’’ diyeceksiniz. Bir sözüm de Löw efendiye... Kardeşim sen Sergen'i turşusunu kurmak için mi transfer ettin? Yetmiş dakika o Högh'e nasıl tahammül ettin?

Aferin Fatih Terim’e

Vallahi ne derseniz deyin, atı alan Üsküdar'ı geçti beyler... Aferin Fatih Terim ve koskoca bir aferin de Fatih'e gönül verip, sizleri mağlup eden cengaverlerine...

Yoo, yoo bana hiç sulanmayın Fenerliler... ‘‘Ağabey yendiğimiz zaman böyle konuşup, yazmıyordun’’ filan demeyin. Ben gördüğümü yazarım kardeşim. O günlerde Fenerbahçe'nin forma aşkıyla futbol oynuyor, arka arkaya maçlar kazanıyordunuz. Ama bugün, haftalar boyu tökezleyip, neredeyse şampiyonluğa veda ediyorsunuz. Ne söyleyip, ne yazacağımı ben de şaşırdım. Allah, sonunuzu hayreylesin.
Bunları da Beğenebilirsiniz