« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Olabilecek en iyi gruptayız"

Fenerbahçe İkinci Başkanı Abdullah Kiğılı, UEFA Avrupa Ligi'nde rakiplerinin belli olmasının ardından hedeflerini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kiğılı, UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon kupayı almak istediklerini açıklarken, orta saha için transfer yapabileceklerinin sinyalini verdi.

 

"FENERBAHÇE'NİN HEDEFİ UEFA'DA ŞAMPİYONLUK"

 

İlk olarak rakipleri hakkında konuşan Abdullah Kiğılı, "Olabilecek en iyi gruptayız. Marsilya ve M'Gladbach bir zamanların en iyi takımları. Bugün Fenerbahçe'den daha mı iyiler? Değiller. İleriki günlerde kadro oturunca daha iyi olacağız. Almanya'da yaşayan Türk sayısını unutmayalım. Almanya bize deplasman olmayacaktır. Marsilya'da da çok fazla Türk var. Limassol da Rum ekibi. Onlardan da 6 puan almak istiyoruz. Hedefimiz yukarılara çıkmak. Fenerbahçe'nin bu turnuvada hedefi şampiyonluktur. Şampiyonlar Ligi'nde şanssızlıklar yaşadık. Elendik ama şimdi UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyonluk hedefliyoruz" dedi.

 

"ORTA SAHA İÇİN ARAŞTIRMALAR SÜRÜYOR"

 

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Kiğılı, "Fenerbahçe'de transfer bitmez. Gerekirse hemen transfer yaparız. Futbol şubesi 15 gündür orta saha için araştırmalarını sürdürüyor. Maddi olarak bir engelimiz yok" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz