GeriDiğer "Okuyun, gelişin dünyayla ilgilenin"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Okuyun, gelişin dünyayla ilgilenin"

"Okuyun, gelişin dünyayla ilgilenin"
refid:29105214 ilişkili resim dosyası

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 190 spor tesisi ve 22 yeni merkezin temel atma töreni ile 30 engelli otobüsünün hizmete sokulması törenine katılan Davutoğlu, gençlere, “Öncelikle özgüven sahibi olun. Kendinize ve ülkenize güvenin. Spor yapın, bedeniniz gelişsin” diye seslendi.

ASIM’ın, Mehmed’imin nesli” diye hitap ettiği gençlere, her gün düzenli olarak kitap okumalarını tavsiye eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Öncelikle hepiniz öz güven sahibi olacaksınız. Kendinize, ülkenize ve geleceğinize güvenin. Kendinizi yetiştirmek için mutlaka düzenli kitap okuyun zihniniz gelişsin, spor yapın bedeniniz gelişsin” dedi.

Okuyun, gelişin dünyayla ilgilenin

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ İNSANI

Davutoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 190 spor tesisi, 22 yeni merkezin temel atma töreni ve 30 engelli otobüsünün hizmete alınması nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Törende, Başbakan’ın eşi Sare Davutoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milli sporcular, Ankara ve yakın illerden gelen Gençlik Merkezi üyeleri ve öğrenciler de hazır bulundu.
Dünyanın en güçlü insanının kendi bedenini, psikolojisini ve zihnini kontrol edebilen insan olduğunu belirten Ahmet Davutoğlu, gençlere tavsiyelerde bulundu.

Okuyun, gelişin dünyayla ilgilenin

BÜYÜK İDEALLERİ KORUYUN

GENÇLERDEN dünyadaki meselelerle ilgilenmelerini isteyen Davutoğlu, “Somali’deki açlıkla da ilgilenin, Filistin’deki meselelerle, Balkanlardaki meselelerle de, dünyadaki adaletsizliklerle de ilgilenin. Gelecekle ilgili, insanlıkla ilgili büyük idealleri gönlünüzde hiç terk etmeden muhafaza edin” dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle