Ege Haberleri

  Okulda müthiş aksiyon

  Osman URAS / BODRUM (Muğla) (DHA)
  26.09.2013 - 11:31 | Son Güncelleme:

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'nde, ilk ve ortaokul öğrencilerinin izlediği, yangın söndürme ve kurtarma tatbikatı düzenlendi.

  Tatbikatın geç başlaması nedeniyle güneş altında bekleyen öğrenciler zor anlar yaşadı. Gölgeye götürülen anasınıfı öğrencileri bu kez yakılan hurda otomobilden çıkan dumanlardan etkilenerek sağa sola kaçıştı.

  Okulda müthiş aksiyon

  Konacık Cahit Özvezneci İlk ve Ortaokulu bahçesinde 25 Eylül -1 Ekim tarihleri arasında kutlanan ‘İtfaiye Haftası’ nedeniyle yangın söndürme ve kurtarma tatbikatı düzenlendi. Tatbikattan önce öğrencilere itfaiye ekiplerinin çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Daha sonra düzenlenen tatbikat sırasında, yangın nedeniyle binanın üst katında mahsur kalan kişiyle, yanan otomobilde sıkışan kişiler kurtarıldı. Alevler söndürüldü.

  Okulda müthiş aksiyon

  Tatbikatın belirtilen zamandan 45 dakika geç başlaması nedeniyle güneş altında bekleyen öğrenciler zor anlar yaşadı. Gölgeye götürülen anasınıfı öğrencileri bu kez yakılan hurda otomobilden çıkan dumanlardan etkilenerek sağa sola kaçıştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı