KÜTAHYA HABERLERİ

Okulda Aşure Etkinliği

IHA
27.10.2015 - 13:37Son Güncelleme :

ATATÜRK İLKOKULUNDA AŞURE ETKİNLİĞİ-1-

IHA

Hisarcık Atatürk İlkokulunda Muharrem ayı dolayısıyla öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla Aşure Günü etkinliği düzenlendi.
Atatürk İlkokulu Müdürü İsmail Değirmenci, her yıl Muharrem ayında geleneksel olarak öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla temin edilen malzemelerden pişirdikleri yaklaşık 500 kişilik aşurenin öğretmen, öğrenci, veli ile protokol üyelerine dağıtıldığını belirterek, etkinliğine katkıda bulunanlara teşekkür etti.
Okul bahçesinde gerçekleştirilen Aşure ikramına Kaymakam Davut Bayraktar, Garnizon Komutanı Oğuz Uçak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, ilçede görev yapan okul idarecileri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.(MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Okulda Aşure Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okulda Aşure Etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı