ANTALYA HABERLERİ

Okul sağlığı ekipleri okullarda denetim yapıyor

AA / Mehmet Çakmak
27.02.2016 - 10:26Son Güncelleme :
AA / Mehmet Çakmak

ANTALYA (AA) - Kumluca Milli Eğitim Müdürlüğü, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ile Toplum Sağlığı Müdürlüğü tarafından oluşturulan komisyon okullarda denetim yapıyor.

Eğitim öğretim sezonu boyunda aralıksız sürecek denetimlerde okullarda öğrenci sağlığını tehdit edecek unsurları ortadan kaldırmak hedefleniyor. Kumluca Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, üç müdürlüğün oluşturduğu komisyon sayesinde ilçe genelindeki tüm okullarda öğrencilerin daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde eğitim görme imkanı bulacağını söyledi.

Denetimlerin yanında ayrıca kantin görevlileri, öğrenciler ve okul idarelerine de temizlik ve hijyen konusunda tavsiyelerde bulunduklarını ifade eden Girgin, bugüne kadar denetim yapılan okullarda herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığını bildirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Okul sağlığı ekipleri okullarda denetim yapıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 10 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okul sağlığı ekipleri okullarda denetim yapıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı