Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Okul müdürü okulun çatısından düşüp öldü

  Murat KİBRİTOĞLU/ADANA, (DHA)
  18 Ağustos 2009 - 11:06Son Güncelleme : 18 Ağustos 2009 - 11:06

  ADANA’da Seyhan Rotary Anadolu Lisesi Müdürü 54 yaşındaki Oktay Girgin, görev yaptığı okulun çatısındaki tavşanlara vermek için çatıya uzanan ağacın dallarındaki yapraklara uzanınca, dengesini kaybedip 3 katlı binadan düşerek öldü.

  Olay, Kazım Başer Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki Seyhan Rotary Anadolu Lisesi’nde saat 08.00 sıralarında meydana geldi. Her sabah okula erken gelip, çatıda bulunan tavşanları kontrol ettiği ve beslediği belirtilen Oktay Girgin, aynı amaçla bugün de okulun damına çıktı. Şeker hastası da olduğu belirtilen Girgin, damdan okulun arka bahçesine düştü. Girgin’in düştüğünü gören müstahdemin 7 yaşındaki kızı Nisa Nur, babasına haber verdi. Girgin’in yerde yattığını gören müstahdemin haber vermesi üzerine gelen 112 sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Okul Müdürü’nün yaşamını yitirdiği belirlendi.

  Oktay Girgin’in tavşanları beslemek için, çatıya kadar uzanan ağacın yapraklarından toplamak istediği sırada, dengesini kaybedip düşmüş olabileceği belirtildi.

  Daha önce de ÇEAŞ Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevi yapan ve kentte çok tanınan bir kişi olan Oktay Girgin’in ölümüyle ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı