« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oktay imzaya kaldı

Fenerbahçe yıldız golcünün transferindeki pürüzleri giderdi
Başkan Aziz Yıldırım "Evet" derse, Oktay Derelioğlu, sarı lacivertli formayı giyecek. Oktay, "Son durağım Fenerbahçe olacak. Artık gollerimle konuşulmak istiyorum" dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
DENİZLİ İSTİYOR

Fenerbahçe, Oktay Derelioğlu'nun işini bitirmek üzere. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin alınmasını istediği golcü futbolcu için pürüzler giderildi. Menajer Saffet Sancaklı, İspanyol kulübü Las Palmas ile anlaşınca, transfer sadece Başkan Aziz Yıldırım'ın okeyine kaldı.

HEYECANLI BEKLEYİŞ

Trabzonspor ile yollarını ayıran ve bir aydır İstanbul'da tek başına çalışan Oktay, yeniden Fenerbahçe'de oynamanın heyecanı içinde. Yıldız futbolcu, "Son durağım Fenerbahçe olacak. Her yıl aynı sorunları yaşamaktan bıktım. Artık gollerimle konuşulmak istiyorum" dedi.

GÜN SAYIYORUM

Geçen yıl Fenerbahçe'nin Almanya kampına katılan Oktay, kısa süre içinde futbolcuların tümüyle dostluk kurduğuna dikkat çekerek, "Hiç bir sıkıntı çekmeyeceğim. Kampa hazır gelmek için tek başıma çalışıyorum. Artık gün sayıyorum. Bu kez mutlu olacağım" diye konuştu.

YARARLI OLACAĞIM

Oktay, "Bonservisim konusundaki sorunlar yüzünden oldukça sıkıntılı günler geçirdim. Artık herşeyin netlik kazanmasıyla huzura ermek istiyorum. Sarı lacivertli takımın başarısı için elimden geleni yapacağım. Fenerbahçe'ye çok yararlı olacağıma inanıyorum." ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler