Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oktay: Aslan gibiyim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Beşiktaş'ın yıldızı kendisine güveniyor

Popüler ve pahalı transfer yapmadıklarını ancak yürekli oyunculardan oluştuklarını söyleyen milli futbolcu, ‘‘Tamamen iyileştim. Yönetimin yabancı golcü arayışına gerek yok’’ dedi.

Beşiktaş'ın golcüsü Oktay Derelioğlu, yeni sezon için oldukça iddialı hazırlandığını belirterek, ‘‘Sakatlığım geçti. Prof.Dr.Faruk Durbin tarafından titizlikle tedavi edildim ve kampa güçlü bir şekilde katıldım. Arkadaşlarımla uyum içerisindeyim. Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Ligi'nde tribünleri ayağa kaldıracağım’’ dedi.

Siyah beyazlı takımın yabancı golcüye ihtiyacı olmadığını savunan Oktay, Türkiye'nin en çok gol atan oyuncularına sahip olduklarını ileri sürerek düşüncelerini şöyle açıkladı: ‘‘Kaptanımız Mehmet, Ertuğrul, genç Nihat, Tayfur, Ayhan... Hepsi birer ayrı yetenek. Beşiktaş'ın yabancı golcüye ihtiyacı yok.’’

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ne genç ve tecrübeli bir ekiple hazırlandığını vurgulayan Oktay, takım arkadaşlarının inançlı olduğunu belirterek, ‘‘Bu sezon Beşiktaş'ın şansı F.Bahçe ve G.Saray'a oranla yüksek. Bizim popüler ve pahalı transferlerimiz yok ama yüreği ile oynayan oyuncularımız var’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler