« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oktay: Asla dönmem

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Las Palmas'ta aradığı ortamı bulamayan milli futbolcu dün İstanbul'a geldi. Oktay'a Gaziantepspor ve Trabzonspor'un transfer teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Las Palmas Kulübü'nde maddi-manevi yönden sıkıntılı günler yaşayan ve son olarak takım arkadaşı Samways ile kavga eden Oktay Derelioğlu dün İstanbul'a döndü. Eşi ve çocuklarını da getiren Oktay, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, Las Palmas'tan ayrılmaya kararlı olduğunu bildirdi.

Oktay, ‘‘Las Palmas'ta mutlu değildim. Paramı alamadım. Kavga ettiğim Samways, çok kibirli, huysuz biriydi. Bu olaydan dolayı ikimize de ceza verdiler. Avrupa'nın başka bir kulübünde veya Türkiye'de oynamak istiyorum. Las Palmas'a dönmek istemiyorum. Herhangi bir kulüple anlaşırsam Las Palmas ile olan bağlantım kolayca kesilir’’ dedi.

Bu arada G.Antepspor Başkanı Celal Doğan, ‘‘Oktay'a kapımız ardına kadar açık’’ derken, milli futbolcuyla Trabzonspor'un da ilgilendiği öğrenildi. Oktay'ın satış yetkisini elinde bulunduran menajer Bayram Tutumlu'nun, Trabzonspor Başkanı M.Ali Yılmaz'a, ‘‘Oktay'ı size getireyim, Lange'yi Las Palmas veya Tenerife'ye vereyim’’ teklifini ilettiği kaydedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz