Eğitim Haberleri

EĞİTİM

  OKS 2007 İtirazları

  Hürriyet Haber
  17 Temmuz 2007 - 16:43Son Güncelleme : 17 Temmuz 2007 - 16:43

  2007 OKS Sınav İtirazları

  Sonuçlara itirazlara sonuçların İnternetten yayımlanmasından itibaren en geç 10 (on) gün içinde dilekçe yazarak aşağıda adresi verilen Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir.

  UYARI : İtiraz dilekçelerinin işleme alınması için bu dilekçelerin en son 18 Temmuz 2007 saat 17.00'a kadar Genel Müdürlüğümüz evrak birimine ulaşması gerekmektedir.

  İtirazların incelemeye alınması için T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara Şubesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi'nin 5495218/5001 numaralı hesabına 10 (on) YTL inceleme ücretinin yatırılması ve banka dekontunun eklendiği dilekçenin Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü 06500 Teknikokullar - ANKARA adresine Normal Posta veya APS veya Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. (E-posta veya faks ile gönderilen dilekçeler işleme alınmayacaktır)

  Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. kimlik numarası belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, imza ve adresleri olmayan dilekçeler dikkate alınmayacaktır.

  İtirazlar konusunda dikkat edilecek hususlar;

   Sınav Merkezinde bulunan her türlü sınav evrakının aslı veya fotokopisi yargı organları dışında, aday dâhil hiçbir kişiye ya da kuruma verilemez ve gösterilemez. Bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak adaya cevap yazısı gönderilmeyecektir.Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen/giremeyen, sınava alınmayan ya da çıkarılan, başarılı olamayan, birden fazla ücret yatıran veya başvuru şartlarını taşımadığı halde sınav ücreti yatırmış olan adayların ödedikleri ücretler kesinlikle iade edilmeyecektir. Bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak adaya cevap yazısı gönderilmeyecektir.2007 OKS Puan Sonuç Bilgileri konusunda sadece bakanlığımıza ait http://oks2007.meb.gov.tr/ sitesinden alınan bilgiler doğrudur. Diğer kaynaklardan alınan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.
   Tercihlerin Bakanlığımızın resmi sitesi olan http://oks2007.meb.gov.tr/ adresinden alınan sınav sonuç belgesine göre yapılması gerekmektedir.


   Adres: Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
   06500 Teknikokullar - ANKARA
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı