Gündem Haberleri

  Okmeydanı'nda şüpheli paket alarmı

  DHA
  22.04.2016 - 07:01 | Son Güncelleme:

  Okmeydanı'nda şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Dolapdere-Kasımpaşa sapağı trafiğe kapatıldı, bomba imha uzmanı çağırıldı. Bu sırada kısa süreliğine D-100 Karayolu Ankara istikameti de güvenlik amacıyla trafiğe kapatıldı. Trafik yoğunluğu hala devam ediyor.

  D-100 Karayolu Ankara istikameti Okmeydanı Sapağına saat 06.30 sıralarında  gelen yüzleri maskeli 5-6 kişilik bir grup lastik yakarak yolu trafiğe kapattı. Yol kenarındaki tellere pankart asıp şüpheli paketi bırakan grup, bir otomobille olay yerinden kaçtılar.

  Okmeydanında şüpheli paket alarmıLastik yandığını ve pankartı görenler durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, D-100 Karayolunun Okmeydanı sapağını trafiğe kapatarak, bomba imha uzmanı çağırdı. "Akrep" tabir edilen zırhlı polis aracı çevrede güvenlik önlemi aldı.

  Okmeydanında şüpheli paket alarmıSaat 07.00 sıralarında olay yerine gelen uzman ekip şüpheli paketi fünyeyle patlattı ve pankartı indirdi. Bu sırada kısa süreliğine D-100 Karayolu Ankara istikameti de güvenlik amacıyla trafiğe kapatıldı.

  Okmeydanında şüpheli paket alarmıPaketin imha edilmesinin ardından trafik yeniden normale döndü. (Hayati KILIÇ-Ozan URAL  / İSTANBUL - DHA)

  SAAT 07:40 İTİBARİYLE İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM ŞÖYLE:

  Okmeydanında şüpheli paket alarmı

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı