« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Okçuluk Milli Takımı Denizli'de

Okçuluk Milli Takımı, Denizli EGS Kapalı Fuar alanında kampa girdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Okçuk Milli Takımı, Denizli Valiliği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla EGS Fuar alanında çalışmalarına devam ediyor.

Polis evinde konaklayan 25 kişilik Milli Takım kafilesi, kondisyon ve ağırlık antrenmanlarını Pamukkale Üniversitesi Spor Merkezi'nde yapıyor. Daha Önce 22 Kasım-2 Aralık 2010 tarihleri arasında Denizli'de kamp yapan Okçuluk Milli Takımı'nın ikinci kampının 20 Ocak'ta sona ereceği bildirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Okçuluk Milli Takımı sporcularının İspanya'da mart ayında yapılacak olan Salon Gençler Avrupa Şampiyonası'na hazırlıkları kapsamında kampa alındığını belirtti.

Milli Takım kampının ikinci kez Denizli'de yapılmasının çok önemli olduğunu vurgulayan İbanoğlu, EGS Kapalı Fuar alanında okçuların 70 ve 90 metre atışlarını rahatlıkla yaptığını ifade etti.

Kentte okçuluk adına çok güzel organizasyonlar gerçekleştirdiklerini ve Denizli'nin okçulukta pilot bir il olacağını belirten İbanoğlu, 2013 yılında yapılacak olan Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası'na ev sahibi olmak için aday olduklarını dile getirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler