Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Okay Temiz Ankaralılarla buluşacak

  ANKARA (A.A)
  26 Şubat 2011 - 18:31Son Güncelleme : 26 Şubat 2011 - 18:31

  Ünlü cazcı ve vurmalı çalgılar ustası Okay Temiz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası eşliğinde 28 Şubatta başkentlilerle buluşacak.

  Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Kent Orkestrasının caz konserinde konuk sanatçı olarak başkentli hayranlarıyla bir araya gelecek Temiz, orkestra eşliğinde 12 parça çalacak.

  Gençlik Parkı Tiyatro Salonu'nda 28 Şubat Pazartesi günü gerçekleşecek konser, başkentli cazseverler tarafından ücretsiz izlenebilecek. Elif Tecer'in vokalde yer alacağı, şef Kemal Günüç yönetimindeki Kent Orkestrasının konserinde, orkestradan Mehmet Erdemli'nin konuk sanatçı Temiz için yazdığı “For Okay Temiz” ve Hint yorumuyla çalınacak “Fidayda” dışında konser repertuvarında, “Akbaba”, “Va Va Va Va”, “After Peace”, “7 Steps”, “Tomi”, “Dervich Service”, “Kutlama”, “Teke Zortlatması”, “Deniz Altı Rüzgarları” eserleri de yer alacak.
  Kent Orkestrasının konserler serisi kapsamında 7 Martta “Romantik Şarkılar”, 28 Martta da Mehmet Atay'ın anlatıcı, Nazlı Öksüz ve Zafer Albayrak'ın solist olarak katılacağı “Derin Köklerin Türküleri” programları yapılacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı