« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Okan'dan Taffarel'e bilgisayarda gol

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray futbolcular idmanlar dışındaki zamanlarının bir kısmını da bilgisayar başında geçiriyorlar. Ekranda G.Saray- Brezilya karmasını maç ettiren Okan, Taffarel'e bilgisayarda 30 metreden gol atınca tecrübeli kaleciye, ‘‘Sana ne gol attım ama’’ diye takıldı. Taffarel'in yanıtı ise herkesi güldürdü: ‘‘Ben yataktayken golü attın. Yoksa mutlaka kurtarırdım.’’

G.Saray'dan yaz basketbol okulu

G.SaraySpor Kulübü ve Selim Pars Koleji işbirliği ile hazırlanan Türkiye'nin en geniş alt yapı organizasyonuna sahip yaz okulları 200 kişi ile faaliyete başladı. G.Saray Menajeri Doğan Hakyemez ve Semra Demirer denetiminde, G.Saray Coachu Murat Didin ve Nejat Sayman teknik organizasyonunda başlayan çalışmalar 5-31 Temmuz ve 2-26 Ağustos olmak üzere iki ayrı dönemi kapsıyor.

G.Saray ilk maçına çıkıyor

Galatasaray, yeni sezonun ilk hazırlık maçını bugün Avusturya'nın amatör takımlarından SPVG Reichenau ile yapacak. Zirl sahasındaki maç Türkiye saati ile 19.30'da başlayacak. Fatih Terim bu karşılaşmada iki farklı devrede iki farklı kadro çıkararak tüm oyuncularını deneyecek.

Arif'in ağrısı dinmiyor

Galatasaray'da Arif krizi. Karın bölgesindeki rahatsızlığı nedeniyle bir süredir idmanlara çıkamayan ve önceki gün çekilen MR'ında da kesin teşhis konamayan Arif'in ağrıları devam ediyor. Genç futbolcu dün bir sağlık kontrolünden daha geçti. Kesin sonucun bugün açıklanması bekleniyor.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler