MUĞLA HABERLERİ

Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, başkanlık koltuğunda

DHA
28.04.2017 - 18:55Son Güncelleme :
DHA

Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)- BODRUM'da eğlence mekanı açan ünlü televizyon programcısı Okan Bayülgen, kızı İstanbul ile birlikte Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u ziyaret etti. Kocadon, 9 yaşındaki İstanbul'u başkanlık koltuğuna oturttu.
Gençliğinin yıllarının bir bölümünü Bodrum'da yaz aylarında çalışarak geçiren Okan Bayülgen, Cumhuriyet Caddesi'nde mülkiyeti kendine ait binada 'Dada' adlı bir gece kulübü açtı. Okan Bayülgen kızıyla birlikte Başkan Mehmet Kocadon'u ziyaret etti. Başkan Kocadon, kendisini 23 Nisan'da ziyaret etmek isteyen ancak hasta olması nedeniyle gelemeyen 9 yaşındaki İstanbul'u başkanlık koltuğuna oturttu. Hep birlikte poz veren Bayülgen ailesi ile Kocadon, Bodrum'un sezon hazırlıkları üzerine de sohbet etti.
İstanbul Bayülgen, Kocadon'dan "Bodrum her zaman böyle mavi yeşil ve evleri beyaz olarak kalsın, çok kalabalık olmasın" dileğinde bulundu.
Kocadon da "Madem belediye başkanı oldun o zaman bu talimatlarını ilgili birimlere verdin olarak kabul ediyoruz, biz de güzel kentimizi korumak için elimizden gelen her şeyi yaptık ve yapıyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, başkanlık koltuğunda hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 18 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, başkanlık koltuğunda haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı