SAMSUN HABERLERİ

Oka Ve Samulaş’tan Yeni Bir İşbirliği

IHA
04.10.2015 - 15:49 Son Güncelleme :

“İLETİŞİM VE TAKIM ÇALIŞMASI” PROJESİYLE ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI'NDAN (OKA) DESTEK İSTEYEN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAMULAŞ A.Ş.'NİN PROJE KAPSAMINDA DESTEKLENMESİNE KARAR VERİLDİ. SAMULAŞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ KADİR GÜRKAN İLE OKA GENEL SEKRETERİ MEVLÜT ÖZEN’İN 2 EKİM 2015 TARİHİNDE İMZALADIKLARI SÖZLEŞME İLE SAMULAŞ A.Ş.’DE GÖREV YAPMAKTA OLAN TÜM PERSONELE TOPLAM 8 GÜN SÜRECEK OLAN İLETİŞİM, TAKIM ÇALIŞMASI VE ÖFKE KONTROLÜ EĞİTİMLERİ VERİLECEK.

IHA

“İletişim ve Takım Çalışması” projesiyle Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan (OKA) destek isteyen Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş.’ın proje kapsamında desteklenmesine karar verildi.
SAMULAŞ tarafından OKA’ya Ağustos ayında başvurusu yapılan Teknik Destek Programı kapsamında “İletişim ve Takım Çalışması” başvurusu OKA tarafından başarılı bulunarak desteklenmesine karar verildi. SAMULAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan ile OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen’in 2 Ekim 2015 tarihinde imzaladıkları sözleşme ile SAMULAŞ A.Ş.’de görev yapmakta olan tüm personele toplam 8 gün sürecek olan İletişim, Takım Çalışması ve Öfke Kontrolü eğitimleri verilecek.
2010 yılından bu yana hafif raylı sistem, lastik tekerlekli araçlar, teleferik ve otopark hizmetleri ile Samsun’a hizmet veren SAMULAŞ, gerçekleştirilecek olan bu proje ile ulaşım hizmet kalitesini arttırarak, halkla ilişkileri ve memnuniyeti artırmayı hedefliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Oka Ve Samulaş’tan Yeni Bir İşbirliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ekim 2015 tarihinde saat 15 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Oka Ve Samulaş’tan Yeni Bir İşbirliği haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

26 Şubat 2018, Pazartesi
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:07
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:56
 • Akşam
  18:28
 • Yatsı
  19:47
Sayfa Başı