« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ohen ve Sellami af bekliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş PAF takımı ile antrenmana çıkan Sellami ve Ohen yönetimden A takım için af beklediklerini söyledi. Yeni sezonda forma giymek istediklerini ifade eden Ohen ve Del Solar için yönetim kurulu ikiye bölündü. Fahrettin Curoğlu ise Ohen ve Sellami için önümüzdeki hafta 5 milyon dolar bonservis parası ödeyeceklerini, Ayhan için de Gaziantepspor'a da 1.5 milyon dolar ödeme yapacaklarını açıkladı.

Ertuğrul: Forvette sorun yok

Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Ertuğrul forvette sorun olmadığını belirterek ‘‘Transferde boşuna para harcanmasın. Yeni sezonda Nihat, Oktay, Mehmet ve benim gibi golcüler var’’ dedi. Ertuğrul, yabancı oyuncuya karşı olmadığını ifade ederek ‘‘Alınacaksa süper bir isim alınmalı’’ yorumunu yaptı. Yıldız futbolcunun dünkü açılıştaki hırsı dikkat çekti.

Keçeci ve Dinç’e uyarı

Beşiktaş Yönetim Kurulu transfer komitesinden Tankut Dinç ve Affan Keçeci'yi sert bir şekilde uyardı. Rus Tysmbalar ve Avusturyalı Willhover ile doktor kontrolünden geçmeden ön anlaşma imzalanmasına tepki gösteren yöneticiler Dinç ve Keçeci'nin şov yapmamaları konusunda dikkatlerini çekti.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler