« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oh! Dünya varmış

Transfer sorunu çözülen Ümit Karan muradına erdi
G.Saray'ın yeni golcüsü, "Aylardır transferimi kafamdan atamadım. Uykularım kaçtı. Yüzde 50 kapasite ile oynuyordum. Artık G.Saraylı oldum. Cimbom'a hizmet etmek boynumun borcu" dedi...

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
BELA GOLCÜ

Kendisini yurt dışında yetiştirdi, G.Birliği forması altında yıldızı parladı. Attığı gollerle üç büyüklerin korkulu rüyası oldu. Kendisini Milli Takım'da buldu Ümit Karan. Başarılı futbolcu geçen sezon transfer için G.Saray'a söz veriken, cazip teklifleri de geri çevirdi. Sıkıntılı günler yaşadı ama sonunda muradına ermenin keyfini Almanya'da tattı.

LUCA SEVİNDİ

Önceki akşam çiçeği burnunda G.Saray Kulübü Başkanı Mehmet Cansun, teknik direktör Lucescu'yu arayıp "Ümit'in işini bitirdik, rahat ol. Sana verdiğimiz sözü de tuttuk" demesi üzerine Rumen çalıştırıcı da talebesine, "Herşey bitmiş, artık seni görelim. Kafandaki sorunları bir kenara koy. Bu takımın sana ihtiyacı var" dediği öğrenildi.

CİMBOMLU OLDUM

Ümit Karan ise bu gelişmeler karşısında rahatladığını belirterek, "Oh! Dünya varmış, aylardır transferimi kafamdan atamadım. Olacak mı, olmayacak mı diye uykularım kaçıyordu. Kendimi sahaya tam yansıtamıyordum. Gerek idmanlarda, gerekse maçlarda yüzde 50 kapasite ile çalışıp oynuyordum. Şimdi Galatasaraylı olduğum için çok sevinçliyim" dedi.

CANSUN'A TEŞEKKÜR

Golcü futbolcu başkan Mehmet Cansun'a minnettar olduğunu söyledi ve sözlerini şöyle tamamladı: "Başkanımıza, verdiği sözü tuttuğu için çok teşekkür ederim. Artık benim görevim, Galatasaray'a hizmet etmek. Hem kendimi ispat edeceğim, hem de bana güvenenleri utandırmayacağım. Cimbom'a hizmet boynumun borcu. Bu formayı giydiğim için de gururluyum."

Bunları da Beğenebilirsiniz