GeriFutbol Oğuz'un 'Kocaman' sevinci
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğuz'un 'Kocaman' sevinci

Oğuz'un 'Kocaman' sevinci
refid:15155736 ilişkili resim dosyası

A Milli Futbol Takımı Sorumlu Yardımcısı Oğuz Çetin, Fenerbahçe ve A Milli Futbol Takımı formaları altında uzun yıllar birlikte görev yaptığı yakın arkadaşı Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe futbol takımı teknik direktörlüğüne getirilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

FB TV'ye açıklamalarda bulunan Oğuz Çetin şunları söyledi: "Son günlerde gelişmeleri yakinen takip ediyorum. Özellikle sayın Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'de teknik sorumlu olarak görev alması konusunda büyük bir mutluluk yaşıyorum. Sayın Aykut Kocaman son 1 yılını camia içerisinde geçirmiş ve bu süre içerisinde ciddi anlamda bilgi ve tecrübe edinmiş bir kişidir. Ayrıca Fenerbahçe camiasının önemli bir ismidir.

Sayın Aykut Kocaman'ın Türk futbolu içerisindeki yerini hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle teknik adam olarak bilgi ve tecrübesi, ortaya koyabilecekleri, idealleri ve bunları Fenerbahçe camiası ile birlikte ortaya koyma isteği çok önemli.

Ben inanıyorum ki kendisinin liderliğinde takımın yeniden yapılanması, sezona hazırlanması ile ortaya konacak hedeflere doğru ciddi adımlar atacaktır. Böylesine yakın bir dostumun camiamız ve Fenerbahçe camiası içerisinde etkin olması ve önemli bir göreve gelmiş olması açısından çok mutluyum. Sonsuz başarılar diliyorum."

Yorumları Göster
Yorumları Gizle