« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ogün'a af çıktı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan yıldız futbolcu dün Milne ile yaptığı görüşmenin ardından yeniden takıma döndü. Diğer kadro dışı Campbell'ın durumu ise bugün netleşecek...

Hızlı gelişmeler

Trabzonspor'un kadro dışı bıraktıktan sonra PAF takımıyla çalışmalara katılmasını istediği Ogün'le ilgili kriz, tatlıya bağlandı. Bordo mavili kulüpte milli futbolcunun affedilmesi kararlaştırıldı. Ogün ve Campbell'in affedilmeleri yönünde dün hızlı gelişmeler yaşandı.

Önce reddetti

Sabahki basın toplantısında Milne önce ‘‘Campbell'in menajeriyle görüştüm. Yardımcı antrenör Wilson da bir görüşme yaptı. Bugün de ben Campbell'la konuşacağım. Ogün ise görüşme teklifimi reddetti’’ dedi. İngiliz çalıştırıcı, öğleden sonra ise Ogün ve Campbell'le uzun süren bir toplantı yaptı.

Bugün idmanda

Toplantıya Milne'yle birlikte yardımcısı Wilson, Ogün, Campbell, Asbaşkan Hikmet Onur, Divan Kurulu Başkanı Rıfat Dedeoğlu, kaptan Ünal, Abdullah ve Orhan katıldı. Ogün daha sonra, ‘‘Bu aşamadan sonra bana düşen, takımla birlikte olmaktır. Yarından (bugün) itibaren takımla birlikte çalışmalara çıkacağım’’ dedi.

Campbell netleşmedi

Campbell'in ise olumsuz tutumunu sürdürdüğü bildirildi. İngiliz futbolcu ile Milne'nin bugün bir kez daha bir araya gelecekleri ve affının bu görüşmeden sonra netleşebileceği kaydedildi. Milne, ‘‘Campbell'ın zamana ihtiyacı var. Campbell'la yarın (bugün) bir görüşme daha yapacağım’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz