Oğulcan-Aslışah aşkının fotoğrafı

19 Temmuz 2012 - 00:00Son Güncelleme : 18 Temmuz 2012 - 16:52

ŞARKICI Seda Sayan’ın futbolcu oğlu Oğulcan Engin ile Türk sinemasının en önemli isimlerinden Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, ilk kez İzmir Çeşme’de birlikte görüntülendi.

AŞK BU FOTOĞRAFLARLA KANITLANDI

Oğulcan Engin ile Aslışah Alkoçlar’ın Çeşme tatili sırasında yakınlaştıkları haberleri geçtigimiz günlerde magazin basınının gündemi oldu. Engin ve Alkoçlar’ın, Çeşme tatilinde Arda Turan, Sinem Kobal çiftiyle çektirdikleri samimi fotoğraf, yeni başlayan aşkın kanıtı olarak gösterildi.

İkilinin birlikte ilk fotoğrafları ise Çeşme’de bir plajda çekildi. Yaz sezonunun başından beri tatilini Çeşme’de yapan, eğlence gecelerinin gediklisi olan Oğulcan Engin, bir aydır birlikte oldukları ileri sürülen Aslışah Alkoçlar ile özel plaja geldi.

Denize girmeye hazırlanan Aslışah Alkoçlar bu sırada kamera ve objektifleri görünce büyük panik yaşadı. Hemen Oğulcan Engin’i uyaran Alkoçlar panikle beach clubın iç tarafına yöneldi. Daha önce "Sadece arkadaşız" diyen ikili denize girmekten de vazgeçti. 

GÜLŞAH ALKOÇLAR 'GÜLÜP GEÇTİM' DEMİŞTİ

 Geçtiğimiz günlerde Aslışah Alkoçlar'ın annesi Gülşah Alkoçlar aşk dedikodularıyla ilgili olarak "Seda Abla bizim çok sevdiğimiz bir isim. Aynı şekilde Sinan Engin de babamın program dostu, arkadaşı.Aslışah, Neslişah, Oğulcan hep birlikte büyüdü.Bu söylentilere gülüp geçtim" demişti.       
                                      

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 11 Yorum }
 • metin efe 19.7.2012 01:12:12
  kiz kanun gibi zengin...oglan desen yasa gibi zengin.... ana da mangirlar tonla... babada mangirlar tonla... yasayin anasini satayim.....bu dünya sizin icin kurulmus ..
 • karamilis karamilis 18.7.2012 23:51:13
  Birşey olursa sonunda bana gelip dert yanmasınlar karışmiyorum ne yaparlarsa yapsınlar
 • Kaan Turk 18.7.2012 18:26:13
  Allah herkese parayi nasil kazandigini ve nasil harcadigini soracak.
 • Hilal Yılmaz 18.7.2012 14:54:26
  Yahu kız babasının otelinde tatil yapıyor. Arkadaşları gelirde giderde. hesabını nasıl tutacaksınız. ayrıca birlikteyse ne yapalım? anası değiliz babası değiliz namus bekçileri hiç değiliz..
 • Mustafa Kemal 18.7.2012 14:26:01
  Bu cocuk cok buyuk futbolcu olacak diye atip tutuyorlardi. Bayagi iyi olmus :)
 • Bir Dost 18.7.2012 14:21:51
  ne aşkı yaa, anneleri babaları bitti şimdi çoluk çocuğun aşkını mı! konuşur olduk. çocuk yaştakilerin ne aşkı ne meşki
Sayfa Başı
Haberleryassıada inşaatErtuğrul GünayDinamo Kievmaçşampiyonlar ligiBeşiktaş maçı ne zamanahmet hakan