Gündem Haberleri

GÜNDEM

    Öğretmenlerin atama listesi

    Hürriyet Haber
    12.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

    Antalya merkez ile Alanya ve Manavgat'taki ilköğretim, lise ve dengi okullarda görev yapan öğretmenlerin branşları ve yeni görev yerlerinin listesini yayınlıyoruz

    YENİ BİR HİZMET

    HÜRRİYET Akdeniz, bugünden başlayarak Antalya ve ilçelerinde ihtiyaç fazlası 1000 öğretmenin atamalarını tam liste halinde yayınlamaya başladı. Bu kez yeni bir hizmete daha imza Hürriyet Akdeniz'de bulacağınız listeler, 1999-2000 Öğretim Yılı İnha Cetveli dikkate alınarak hazırlandı.

    BRANŞ VE GÖREV

    Merkez, Alanya ve Manavgat'taki ilköğretim, lise ve dengi okullarda görev alacak öğretmenler bu listelerde adlarını bulabilecek. Eğitim alanında önemli bir hizmeti yerine getiren Hürriyet Akdeniz'in listelerine bakan öğretmenler yeni görev yerleriyle, branşlarını da öğrenebilecek.

    İşte atama listesi

    Hürriyet Akdeniz’den özel hizmet

    Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan çok özel atama listesini bölge gazeteniz Hürriyet Akdeniz açıklıyor. İşte atanan öğretmenlerimiz

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA GAZİ LİSESİ 1 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    S. Sırrı Özden (Fen), G. Nesrin Özel (Fransızca), Berrin Emlek (El Sanatları), Mehmet Zeybek (Müzik), Ramazan Duran (Müzik), Bahar Ceylan (Resim-İş), Mehmet Kara (Resim-İş), Muhterem Boydak (Almanca), Muzaffer Aksünger (Almanca), Metin Suyabakan (Beden Eğitimi), Levent Baç (Beden eğitimi), Gültekin Demirci (Beden Eğitimi), Veli Erkan (Sosyal Bilgiler), Ramazan Hekimoğlu (Sosyal Bilgiler), Abdullah Ulusoy (sosyal Bilgiler), Şaban Tıraş (Sosyal Bilgiler), Celal Kahyaoğlu (Sosyal Bilgiler), Günay Su Duran (Beden Eğitimi), Şule Kaya (Resim-İş), Şahin Gülüm (Müzik), Bülent Akçakuş (İHL. Mes. Din. Kül. Ahl.), Günay Oralbay (Müzik), Hanife İçen (Resim-İş), Meltem Gönenlioğlu (Beden Eğitimi), Mücella Erdem (Matematik), Orgil Bağdatlıoğlu (İş Eğitimi Ticaret), İbrahim Ünay (Resim-İş), Semra Doğru (Fen Bilgisi), Bayram Sözen (Fen Bilgisi), Feryal Seçkin (Resim-İş), İlhami Topçu (Beden Eğitimi), Ayşen Ay (Beden Eğitimi), Sebahattin Terzi (Matematik), Sevim Durna (İHL. Din. Kül. Ahl. Bil.), İbrahim Mete (Beden Eğitimi), Mehmet Öncül (Matematik), Mustafa Boncuk (Almanca), Hilal Duru (İş Eğitimi Ev-Eko), Nebahat Sarıcı (Fransızca), İbrahim Deniz (Matematik), Nezihe Yavuz (Resim-İş), Ahmet Yavuz (Resim-İş), Hakkı Ay (Sosyal Bilgiler), Ayşe Özdemir (Giyim), Mehmet Korkmaz (Matematik), Osman Aydil (Almanca), A. Hanim Çevik (Almanca), Erol Yıldırım (Beden Eğitimi), Hacer Samancıoğlu (Giyim-Hazır Giyim), Recep Tekben (Matematik), Yücel Yalımdemir (Fen Bilgisi), Nesrin Gök (Giyim), Türkan Üstün (El Sant. Çiçek), M. Ali Arı (Türkçe), Hüseyin Önder (Matematik), Necla Öztürk (Matematik), Meleknur Bozkurt (Matematik), Güner Sarıçiftçi (Fen Bilgisi), Abdurrahman Çakıl (Fen bilgisi), Süday Korkmaz (Sosyal Bilgiler), Muhmet Bucaklı (Sosyal Bilgiler), Ali Akdeniz (Sosyal Bilgiler), İsa Barçın (Almanca), H. Raif Kasacı (Müzik), Vedat Sinoğlu (Beden Eğitimi), Füsun Demira (Fen Bilgisi), B. Kasım Ergun (Fen Bilgisi), Saim Fidan (Fen Bilgisi), Gülten Terzioğlu (Fen Bilgisi), Şermin Küçükcoşkun (Fransızca), Adem Kaya (Beden Eğitimi), Ali Özcan (Müzik), Süleyman Oturak (Beden Eğitimi), Nazım Çelik (Türkçe), Ülkü Can (Sosyal Bilgiler), Gülsüm Çoksu (Sosyal Bilgiler), Emel Uysal (Sosyal Bilgiler), Yaşar Uyaroğlu (Sosyal Bilgiler), Hatice Oğuz Gürkan (Çocuk Gelişimi), Mustafa Hacıoğlu (Fizik), Osman Dağlı (Almanca), Muzaffer Kaynak (Türkçe), Ali Ersoy (İHL. Din. Kül. Ahl. Bil), Veli Demirhan (Tarih), Y. Devrim Karagül (Coğrafya), Fazilet Özcan (Matematik), Hasan Dolay (Matematik), Necla Uzun (Biyoloji), Şengül Memioğlu (Fizik), Cengiz Karataş (Kimya), Gülten Çiftçi (Türkçe), Hatice Öner (Fen Bilgisi), Sevgül Yaylalı (Beden Eğitimi), Nuriye Palabıyık (Beden Eğitimi), Ahmet Hoşgör (Beden Eğitimi), Rezzan Adalı (İngilizce), Özgül Yüksel (Fransızca), Hüseyin Erçin (Fransızca), Nilay Karakurt (Almanca), Tenzile Bayındır (Almanca), Celil Arı (Biyoloji), Ayşe Özcan (Biyoloji), Nergiz İnce (Türk Dili ve Edb.), Turgay Bilgi (Türk Dili ve Edb), Eyyüp Atasoy (Fen Bilgisi), Mehmet Alkan (Fen Bilgisi), Remzi Günal (Fransızca), Zehra Alıcı (Fransızca), H. Nesrin Şenoğlu (Kimya), Nursen Ceylan (Sanat Tarihi), Tülay Gül (Turizm ve Otel. Grb), Mustafa Demir (Matematik), Erol Özcan (Matematik), Jale Salgın (Beden Eğitimi), Peyman Aysın (Beden Eğitimi), Mustafa Babacan (Beden Eğitimi), Zeki Çakır (Almanca), Tahsin Kaya (Almanca), Adem Sefer (Almanca), Sabri Saraçoğlu (Tarih), Nurgül Mavikartal (Tarih), Meral Ay (İngilizce), Ali Rıza Yılan (Fizik), Aytül Devel (Fizik), Refik Altınışık (Felsefe), Nebi Çelik (Matematik), Sedat Acar (Coğrafya), Arif Kızıl (Sınıf Öğrt), Müzeyyen Topluk (Sınıf Öğrt), Selçuk Karaca (Sınıf Öğrt), Ülkü Durakoğlu (Sınıf Öğrt), Gülbeden Yüksel (Sınıf Öğrt), Zekeriya Ayyıldız (Sınıf Öğrt), Kumral Atakan (Sınıf Öğrt), Türkan Özen (Ok Öncesi Öğrt), Adil Merden (Sınıf Öğrt), İsmail Turna (Sınıf Öğrt), Hasan İnce (Sınıf Öğrt), Meral Yılmaz (Sınıf Öğrt), Sevim Karaca (Sınıf Öğrt), Sehra Dündar (Sınıf Öğrt), A. Nilgün Uncu (Sınıf Öğrt), Nural Çelebi (Sınıf Öğrt), Tülay Çelebi (Sınıf Öğrt), Sevgi Sarıoğlu (Sınıf Öğrt), Şakir Er (Sınıf Öğrt), Esma Er (Sınıf Öğrt), Emine Koşar (Sınıf Öğrt), Ali Açar (Sınıf Öğrt), Ahmet Altındal (Sınıf Öğrt), Gülşen Terzioğlu (Sınıf Öğrt), Mithat Avcı (Sınıf Öğrt), Seyfettin Çevikkol (Sınıf Öğrt), Adile Uçan (Sınıf Öğrt), Halil Korkmaz (Sınıf Öğrt), İlahiye Özsoy (Sınıf Öğrt), Azize Deniz (Sınıf Öğrt), Ayşe Aykurt (Sınıf Öğrt), Tekin Ünsal (Sınıf Öğrt), Emine İsmet Akyalçın (Sınıf Öğrt), Mücella Gündoğdu (Sınıf Öğrt), Hatice Yaşar (Sınıf Öğrt), Yılmaz Gökbayrak (Sınıf Öğrt), Necla Gökbayrak (Sınıf Öğrt), Ahmet Arıkan (Sınıf Öğrt), Nizamettin Duman (Sınıf Öğrt), Gönül Şişman (Sınıf Öğrt), S. Serpil Şener (Sınıf Öğrt), Saadet Soysal (Sınıf Öğrt), Süleyman Erdem (Sınıf Öğrt), Kerim Yılmaz (Sınıf Öğrt), Zafer Sar (Sınıf Öğrt), Şenel Akıllı (Sınıf Öğrt), Hülya Erten (Sınıf Öğrt), Saliha Sert (Sınıf Öğrt), Sakine Özyıldız (Okul Öncesi Öğrt), Hikmet Gülçelik (Sınıf Öğrt), Şerife Abbak (Sınıf Öğrt), Sema Begde (Sınıf Öğrt), Oya Ekici (Sınıf Öğrt), Makbule Turgut (Sınıf Öğrt), Gülşen Özen (Sınıf Öğrt), Zelüyha Yavuz (Sınıf Öğrt), Gülfer Afşar (Sınıf Öğrt).

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA MERKEZ TİCARET BORSASI ANADOLU TİCARET VE TML 3 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Tuğrul Metin (Beden Eğit), Muzaffer Şahin (Matematik), Adnan Çelik (Beden Eğit), Necmettin Durgut (Coğrafya), Adil Demirel (Fizik), Erdinç Egemen Mavi (Almanca), Muazzez Yıldız (Fen Bilg.), Müjgan Polatçı (Matematik), İlke Kaçar (Felsefe), A. Nurhayat Uysal (Sosyal Bilg.), İsmail Akoğlan) (Sosyal Bilg.), Adnan Bayırlıoğlu (Resim-İş), Yasemin Aydınol (Beden Eğitimi), Fevzi Şen (Yapı), Hatun Nilgün Yıldırım (Fen Bilg.), Süleyman Arslan (Fen Bilg.), Arzu Atilla (Giyim), Ebru Kaya (Beden Eğitimi), Nezihe Özşekerci (Fen Bilg.), Selma Kofoğlu (Resim-İş), İ. Özgür Engin (Beden Eğitimi), Saadet Özşar (Beden Eğitimi), Ferhan Önler (Matematik), Hatice Yumuşak (Matematik), Ekrem Karsavurdan (Fen Bilgisi), Şükran Ersoy (Giyim 2), Malike Rüzgar (Sosyal Bilgiler), Gökçen Tuna (Sosyal Bilgiler), Yusuf Kaya (İş Eğitimi), Adil Yüksel (Fransızca), Zeki Avcı (Almanca), Hüseyin Şahin (Matematik), Abdullah Ağzıkara (Matematik), Serap Akın (Ev Ekonomisi), Meliha Çelik (Sınıf Öğrt), Havvana Ökçe (Sınıf Öğrt), H. Mustafa Ökçe (Sınıf Öğrt), Betül Mavi (Sınıf Öğrt), Saadet Tüten (Sınıf Öğrt), Ayten Ergörun (Sınıf Öğrt), Ali Özbay (Sınıf Öğrt), S. Şenel Taş (Sınıf Öğrt), Mustafa İnce (Sınıf Öğrt), Ayten Işıldağ (Sınıf Öğrt), Hamide Alkan (Sınıf Öğrt), Asuman Acar (Sınıf Öğrt), K. Filiz Hançer (Sınıf Öğrt), Ayşegül Şimşek (Sınıf Öğrt), Şükran Çakmak (Sınıf Öğrt), Alev Alaybeyoğlu (Sınıf Öğrt), Halime Honamlı (Sınıf Öğrt), Hüseyin Honamlı (Sınıf Öğrt), Murat Yıldız (Sınıf Öğrt), Gönül Yağcı (Okul öncesi Öğrt), Kemal Bayrak (Sınıf Öğrt), Ekrem Kurt (Sınıf Öğrt), Fatma Alabaş (Sınıf Öğrt), Mustafa Özpınar (Sınıf Öğrt), Turgut Tahan (Sınıf Öğrt), Mehmet Öz (Sınıf Öğrt), Müzeyyen Sezer (Sınıf Öğrt), Rafet Yumak (Sınıf Öğrt), Hüseyin Aydemir (Sınıf Öğrt), Günay Yıldız (Sınıf Öğrt), Osman Atik (Sınıf Öğrt), Zeliha Kurt (Sınıf Öğrt),

    Yusuf Bilgin (Sınıf Öğrt), Necdettin Taşdelen (Sınıf Öğrt), Fadime Nursel Aydeniz (Sınıf Öğrt), Nazan Yiğit (Sınıf Öğrt), Nimet Arslan (Sınıf Öğrt), Nezaket Özben (Okul öncesi öğretmen), Dilek Çelebi (Sınıf Öğrt), Gönül Alkan (Sınıf Öğrt), Hakime Yüksel (Sınıf Öğrt)

    Etiketler:
    

    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı