MERSİN HABERLERİ

Öğretmenlere E-Öğreti eğitimi

DHA
31.03.2017 - 13:07Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in Anamur İlçesi’nde 13 öğretmen Avrupa Birliği E-Services Projesi kapsamında Yunanistan'da 'E-Öğreti' eğitimi aldı.
Eğitim programına, Valide Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Vakıfbank Atatürk Ortaokulu, Zehra Marulyalı Ortaokulu Spor Kulübü, Anamur Ortaokulu, Şehit İ. Armut Fen Lisesi, Anadolu İmam Liselerinde görevli Matematik, Kimya, Fen ve Teknoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyal Bilimler, Bilgisayar, İngilizce ve Felsefe öğretmenleri katıldı. Projede gözlem ve değerlendirme ekibinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Recep Cıkıt ve Alp Aslanı da görev aldı.
Proje Sorumlusu Recep Cıkıt, öğretmenlerin aldıkları eğitimle klasik eğitim sisteminin yanı sıra öğrencilere internet ortamında da ders anlatılabileceğini söyledi.

Mithat ÜNAL/ANAMUR(Mersin), (DHA)
FOTOĞRAF
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Öğretmenlere E-Öğreti eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğretmenlere E-Öğreti eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı