EDİRNE HABERLERİ

Öğretmen Serap Güngör, Çanakkale’de Edirne’yi temsil etti

DHA
30.03.2016 - 10:23Son Güncelleme :
DHA

KEŞAN(Edirne),(DHA)-MİLLİ Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “81 İlden 81 Öğretmen Çanakkale’de Buluşuyor” programı kapsamında 26-27 Mart tarihleri arasında yapılan etkinliklere Edirne’yi temsilen Keşan Süleyman Paşa İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Serap Güngör katıldı.
Keşan Süleyman Paşa İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Serap Güngör, öğretmenler arasında mesleki dayanışmanın güçlendirilmesi, öğretmenlik mesleğinin algı ve statüsünün yükseltilmesi, tarihi ve turistik mekanlar ile milli ve manevi değerlerin yerinde görülüp incelenmesi, katılımcı öğretmenlerin edindiği deneyimleri meslektaşları ve öğrencileriyle paylaşımını hedefleyen program kapsamında iki gün süren gezi ve inceleme çalışmalarına katıldı. Süleyman Paşa İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Zeki Boz ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Serap Güngör, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Erarslan’ı makamında ziyaret ederek, gerçekleştirilen gezi ve inceleme çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Öğretmen Serap Güngör, Çanakkale’de Edirne’yi temsil etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğretmen Serap Güngör, Çanakkale’de Edirne’yi temsil etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı