ANTALYA HABERLERİ

Öğrencilerin doğa fotoğrafları sergileniyor

DHA
26.03.2016 - 11:57Son Güncelleme :
DHA

 

Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA) - ANTALYA'nın Serik İlçesi'nde lise öğrencilerinin çektiği doğa fotoğrafları sergiye açıldı.

Serik Hasan Güçlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde, öğrencilere hobi kazandırmak, doğaya ilgi uyandırmak ve boş zamanlarını değerlendirebilmelerini sağlamak amacıyla 'Ben Doğa Fotoğrafçısıyım' adlı proje başlatıldı. Proje kapsamında öğrencilerin çektiği fotoğraflardan oluşan sergi, Belediye Başkan vekili Cevriye Yüce, Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz'in katılımıyla okul bahçesinde açıldı.

Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, eğitimde bu tür sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin önemine işaret ederek, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Okul Müdürü Fuat Cebe de öğrencilere bir hobi kazandırmak, doğaya ilgi uyandırmak ve boş zamanlarını değerlendirebilecekleri alternatif faaliyetlerle kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak amacıyla böyle bir projeyi yürüttüklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından açılışı gerçekleştirilen sergide yer alan fotoğraflar ilgi çekti.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Öğrencilerin doğa fotoğrafları sergileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilerin doğa fotoğrafları sergileniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı