ANTALYA HABERLERİ

Öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi

AA / Mehmet Çakmak
26.02.2016 - 11:08Son Güncelleme :
AA / Mehmet Çakmak

ANTALYA (AA) - Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından Atatürk İlkokulu öğrencilerine uygulamalı trafik dersi verildi.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekiplerinden polis memurları Satılmış Karataş ve Sinan Önal tarafından Atatürk İlkokulu birinci sınıf öğrencilerine uygulamalı trafik ve günlük hayattaki tehlikeler anlatıldı.

Polis memurları eğitimin öğrenciler için eğlenceli olması ve sıkılmamalı için eğitimde, çizgi film destekli verdikleri eğitimde, trafik kuralları, öğrenci servislerinde dikkat etmeleri gereken kurallar ve tanımadıkları kişilere karşı nasıl davranmaları gerektiği konularında bilgiler verdi.

Soru cevap şeklinde geçen eğitimin sonunda öğrenciler müzik eşliğinde sahneye çıkarak oyun oynadı. Eğitimin sonunda öğrencilere, boyama kitabı, polisin el ve ayak izleri şeklinde uyarıcı broşürler, boya kalemi ve balon hediye edildi.

Atatürk İlkokulu Müdürü Ahmet Özdemir, verilen eğitimin öğrencilerle olumlu etkileri olduğunu, böyle bir proje hazırlayarak okullarda eğitim veren Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekiplerine teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 11 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı