SAMSUN HABERLERİ

Öğrencilere "Ürün Güvenliği Ve Güvenli Asansör Kullanımı" Anlatıldı

IHA
14.10.2015 - 10:37Son Güncelleme :

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ “ÜRÜN GÜVENLİĞİ HAFTASI” ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA "ÜRÜN GÜVENLİĞİ VE GÜVENLİ ASANSÖR KULLANIMI" KONULU ETKİNLİK DÜZENLEDİ.

IHA

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü “Ürün Güvenliği Haftası” etkinlikleri kapsamında "Ürün Güvenliği ve Güvenli Asansör Kullanımı" konulu etkinlik düzenledi.
23 Nisan Ortaokulu’nda düzenlenen etkinliğe Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Nazmi Gedikli, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Aksoy, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte açılış konuşmasını yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Nazmi Gedikli, “Bugün burada öğrencilere ürün güvenliğinin ne olduğunu, güvenli ürünün nasıl anlaşılacağı, özellikle hepimizin günlük hayatta çok sık kullandığı asansörlerde güvenlik konularında bilgiler verilecek. Geleceğimizin teminatı olan, yarının gençleri ve yöneticileri çocuklarımızda güvenli ürün ve güvenli asansör konularında farkındalık oluşturmayı amaçlamaktayız. Bir toplumu değiştirmenin yolu siz çocukları değiştirmekten geçmektedir. Asansöre bindiğinizde asansöre hangi renk etiketin yapıştırıldığına bakınız. Eğer kırmızı renk etiket varsa ailenize ve bina yönetimine bu asansöre binmenin tehlikeli olduğunu, eksikliklerin giderilerek yeşil etiketli olması gerektiğini söyleyiniz” dedi.
Açılış konuşmasının ardından öğrencilere asansör kullanımı ile ilgili sunumlar yapıldı. Yapılan sunumların ardından Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Piyasa Gözetimi ve Denetimi Şube Müdürü Aycan Türker öğrencilere ürün güvenliği hakkında sunum yaptı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Öğrencilere "Ürün Güvenliği Ve Güvenli Asansör Kullanımı" Anlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Ekim 2015 tarihinde saat 10 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilere "Ürün Güvenliği Ve Güvenli Asansör Kullanımı" Anlatıldı haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ
17 Ekim 2017, Salı
 • İmsak
  05:00
 • Guneş
  06:41
 • Öğle
  12:31
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  18:00
 • Yatsı
  19:29
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı