KÜTAHYA HABERLERİ

Öğrencilere Tanıtım Gezisi

IHA
28.10.2015 - 12:31Son Güncelleme :

HİSARCIK ÇPAL ÖĞRENCİLERİNİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNE TANITIM GEZİSİ-1-

IHA

Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından Antalya Akdeniz Üniversitesi’ne tanıtım gezisi düzenlendi.
Hisarcık Çok Programlı Lisesi tarafından öğrencilerin bir üst öğrenime olan motivasyonu artırmak amacıyla 2 öğretmen gözetiminde 20 öğrenciden oluşan bir grupla Antalya Akdeniz Üniversitesi’ne tanıtım gezisi düzenlendi.
Geziyle ilgili bir açıklama yapan kafile başkanı Müdür Yardımcısı Ali Gökçek, “Sabah erken saatlerde eğlenceli bir yolculuğun ardından Akdeniz Üniversitesi’ne gidildi. Orada yapılan bölüm tanıtımlarının ardından Kurşunlu Şelalesine geçildi. Öğrencilerimiz ilk defa Antalya’ya ve buradaki şelaleleri görmeye geldikleri için son derece heyecanlı idi. Kurşunlu Şelalesinde zevkli bir vakit geçirdikten sonra öğle yemeği yenildi. Bu arada öğrencilerimiz alış veriş merkezinde alış veriş yapma fırsatı da buldu. Hem öğrencilerimiz, hem de okulumuz için son derece verimli bir gezi oldu. Okul idaresi olarak bu geziye katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. (MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Öğrencilere Tanıtım Gezisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilere Tanıtım Gezisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı