İZMİR HABERLERİ

Öğrencilere Kitaplar Baygem’den

IHA
06.10.2015 - 11:16Son Güncelleme :

6,7 VE 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE İÇİN TÜRKÇE, MATEMATİK, FEN, İNGİLİZCE VE SOSYAL BİLGİLER, 11 VE 12. SINIFLAR İÇİN MATEMATİK, GEOMETRİ, TÜRKÇE, TARİH, COĞRAFYA, FELSEFE, FİZİK, KİMYA VE BİYOLOJİ YARDIMCI DERS KİTAPLARI ÖĞRENCİLERE TESLİM EDİLDİ.

IHA

Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (BAYGEM)’in öğrencileri ders başı yaptı. Ücretsiz olarak eğitim veren BAYGEM’de bin 80 öğrenciye yine ücretsiz olarak yardımcı kaynak ders kitabı dağıtıldı.
Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (BAYGEM), okulların açılmasıyla birlikte çalışmalarına başladı. Öğretmenler de öğrencileriyle buluşmanın heyecanını yaşadı. Öte yandan, öğrencilere yeni dönemde faydalanacakları kaynak ders kitaplarının dağıtımı geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. 6,7 ve 8. sınıf öğrencilerine için Türkçe, Matematik, Fen, İngilizce ve Sosyal Bilgiler, 11 ve 12. sınıflar için Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Fizik, Kimya ve Biyoloji yardımcı ders kitapları öğrencilere teslim edildi. Kitaplar sayesinde öğrencilerin derslerini pekiştirmeleri ve sınavlarda karşılaşabilecekleri sorulara rahatlıkla cevap vermeleri hedefleniyor.
"Öğrencilerimiz yardımcı kaynak ders kitaplarından bir eğitim ve öğretim yılı boyunca faydalanacaklar" diyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Toplamda bin 80 öğrencimize kitap dağıtımında bulunduk. Onlardan tek isteğimiz ders çalışıp başarılı olmaları. BAYGEM’in son yıllardaki başarı oranı hepimizin göğsünü kabartıyor. Öğrenciler hayal ettikleri lise ve üniversiteleri kazanıyorlar. Bu başarıları bizi o kadar mutlu ediyor ki bunun gerçekten ifade etmek güç. Yeni bir dönem daha başladı. Belediye olarak çocuklarımızın, gençlerimizin yanındayız. Elimizden geldiğince onlara destek olmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Öğrencilere Kitaplar Baygem’den hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 11 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilere Kitaplar Baygem’den haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:29
 • Guneş
  08:13
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:32
Sayfa Başı