ŞANLIURFA HABERLERİ

Öğrencilere çocuk gelişimi anlatıldı

DHA
30.03.2016 - 15:12Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA, (DHA) –ŞANLIURFA’da, Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Uygulama Salonunda, Bozova Meslek Lisesi öğrencilerine yönelik Çocuk Gelişimi Programı tanıtımı yapıldı.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programını tarafından düzenlenen tanıtım programına katılan öğrencilere, Harran Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Çocuk Gelişimi Programı tanıtımları, görsel sunumlar eşliğinde yapıldı.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Necmettin Elmastaş, “Üniversitemiz ve Yüksekokulumuzun en iyi bölümlerinden biri olan Çocuk Gelişimi Programı, eğitim ve öğretim faaliyetleri ile öğrencilerimizi meslek hayatına hazırlarken, daha kaliteli öğrenci yetiştirmek için çaba sarfetmektedir. Bu programı tercih edecek öğrencileri şimdiden tebrik etmek istiyorum” dedi.

FOTOĞRAFLIEtiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Öğrencilere çocuk gelişimi anlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilere çocuk gelişimi anlatıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı