Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Öğrencilerden F.Bahçeli futbolculara büyük ilgi

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fenerbahçe, günün ikinci çalışmasını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Sarı-lacivertli takımın kamp yaptığı Miracle Otel'in sahasında gerçekleştirilen antrenmanı Fenerbahçe Antalya Futbol Okulları'ndan gelen 150 öğrenci de izledi.

Uğur DEMİRKIRDI/ANTALYA, (DHA)
SON GÜNCELLEME

 Basına kapalı yapılan antrenman, koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladı. İdmanda futbolcular daha sonra 3 grup halinde top kapma ve pas çalışması yaptı. Bu çalışmanın ardından yine 3 gruba ayrılan oyuncular, dar alanda yapılan dönüşümlü, kurallı çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Çift kale maçta gol yiyen takım, yerini kenarda bekleyen takıma bıraktı. Antrenmanın sonunda Fenerbahçe Antalya Futbol Okulları'ndan gelen öğrenciler, oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirip, imza imza aldı.

Andre Santos ve Mamadou Niang, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak sahada yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Uğur Boral ise takımdan ayrı yürüyüş ve koşu yaptı. Sağ dizinde ağrıları bulunan Mehmet Topuz antrenmana çıkmayarak, tedavisini otelde sürdürdü. Joseph Yobo da sol dizindeki ağrılar nedeniyle antrenmanı çıkmadı ve dinlendirildi. Ameliyat olduğu sol ayağında ağrıları bulunan, ancak bu bölgeden çekilen röntgeni temiz çıkan Özer Hurmacı da tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmadı. Özer de tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler