KIRKLARELİ HABERLERİ LÜLEBURGAZ HABERLERİ

Öğrenciler, TEMA Vakfı'yla fidan dikti

DHA
12.04.2018 - 12:43Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesi TEMA Vakfı Lüleburgaz Örgütü  ile Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri birlikte doğaya sahip çıkarak fidan dikim etkinliği düzenledi.
Etkinlik kapsamında Eskitaşlı köyü ormanlık alanına 150 adet mahlep fidanı dikildi. Etkinlik öğretmenler Gülşah Tugay Aydın, Hatice Dursun ve Emine Döş gözetiminde gerçekleştirildi. Fidan dikiminin tamamlanmasından sonra fidanlara can suyu verildi. Çevre temizliği yapıldıktan sonra etkinlik sonlandırıldı. TEMA Vakfı Lüleburgaz Temsilcisi Orman Yüksek Mühendisi Vicdan Aladağ “Öğrenci kardeşlerimizle birlikte Eskitaşlı köyü ormanlığına 150 adet mahlep fidanı diktik.  Etkinliğin gerçekleştirilmesinde katkısı olan Okul Müdürü Mustafa Bayrak’a, öğretmenler Gülşah Tugay Aydın, Hatice Dursun ve Emine Döş’e, köy muhtarı Selami Tezcan’a, TEMA gönüllüleri Resül Çokan  ve Mustafa Remzi Gökmen 'e teşekkürü borç bilirim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Lüleburgaz haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Lüleburgaz haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Öğrenciler, TEMA Vakfı'yla fidan dikti haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı