ÇORUM HABERLERİ

Öğrenciler mektupla belediye başkanına teşekkür etti

DHA
26.03.2016 - 17:38Son Güncelleme :
DHA

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA)-ÇORUM Belediyesi Gençlik Merkezi 4. sınıf öğrencileri, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye mektup yazarak gençlik merkezleri için teşekkür etti. Başkan Külcü de mektupları tek tek okudu ve gençlere bir mektupla cevap verdi.

Çorum Gençlik Merkezi öğrencileri, yazılı anlatım yöntemleri dersinde Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür mektubu yazdı. Yazdıkları mektupları öğretmenleri vasıtasıyla Başkan Külcü’ye ulaştırdı. Başkan Külcü, kendisine ulaşan mektupları birer birer okuyup, çocukların güzel duygularını paylaştığı mektuplara cevap yazdı. Başkan Külcü, gençlerin daha iyi imkanlarla öğrenim görebilmeleri amacıyla hizmete sundukları gençlik merkezlerinin bundan sonra da gençlere hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. Başkan Külcü, öğrencilere yine mektupla cevap verdi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Öğrenciler mektupla belediye başkanına teşekkür etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 17 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrenciler mektupla belediye başkanına teşekkür etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı