« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oğluyla boğaz keyfi yaptı

Modern West grubuyla birlikte yarın vereceği konser için İstanbul'a gelen Kevin Costner, Hotel Les Ottomans'ın iskelesinde altı aylık oğlu Cayden Wyatt boğaz keyfi yaptı.

Gözde YILMAZ
SON GÜNCELLEME

Oğluyla boğaz keyfi yaptı

Kevin Costner'ın oğluyla fotoğrafları için tıklayın

Eşi Christina Baumgartner ve altı aylık oğlu Cayden Wyatt'la birlikte yarın vereceği konser için İstanbul'a gelen Amerikalı ünlü aktör Kevin Costner, önceki gün kaldığı otelin iskelesinde bogazın keyfini çıkardı. Oğluyla birlikte otelin iskelesine inen ve spor kıyafetleriyle dikkat çeken Costner, kendisini görüntüleyen gazetecilere el salladı. İskelede otururken oğluna bir şeyler anlattığı gözlenen ünlü aktör, sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu. Daha önce "Deniz kıyısındaki şehirler hep ilgimi çekmiştir. Balık tutanları izlemek istiyorum" diyen Costner'ın, sabah saatlerinde otelin iskelesinde balık tuttuğu öğrenildi. Gün içinde Topkapı Sarayı, Sultanahmet ve Ayasofya'yı ziyaret etmesi planlanan Costner, Avrasya Maratonu nedeniyle yoğunlaşan trafikten dolayı bu programı iptal etti. Costner kendisi için özel olarak hazırlanan Hotel Les Ottomans'a ait tekneyle öğlen saatlerinde boğaz turu yaptı. Bugün Anıtkabir'i ziyaret edeceği söylenen Costner, yarın İstanbul WOW Convention Centre'de Modern West grubuyla birlikte konser verecek. 

 

Oğluyla boğaz keyfi yaptı

Milli Takım ve Galatasaray Kulübü'nün uzun yıllar güvenliğini sağlayan Savaş Menteş, Costner'ı bir an olsun yalnız bırakmadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler