Dünya Haberleri

  Oğlunun ölümünden sonra bu hale geldi

  hurriyet.com.tr
  18.07.2009 - 16:20 | Son Güncelleme:

  Ocak ayında 16 yaşındaki oğlunun ölümü ile yıkılan ve o günden beri gözlerden uzak bir hayat sürdüren John Travolta, aradan geçen zaman içerisinde oldukça kilo almış olarak görüntülendi.

  ÜNLÜ AKTÖRÜN KAYBETTİĞİ OĞLU/images/100/0x0/55eac9f8f018fbb8f896d050

  1970'li yıllarda, dansı ile milyonların sevgilisi olan ve 1990'lı yıllarda rol aldığı filmler ile oldukça başarılı performans gösteren Travolta'nın, ocak ayındaki talihsiz olaydan sonra beslenmesine de çok dikkat etmediği belirtiliyor.

  DENGESİZ BESLENİYOR

  Uzun zamandan beri ortalarda gözükmeyen 55 yaşındaki ünlü yıldız, geçtiğimiz günlerde Miami'de görüntülendi. Kafasında beyzbol şapkası, sarkık bıyıkları ve siyah tişörtü ile fotoğrafı çekilen Travolta'nın bu hali, ünlü yıldızın kendine dikkat etmediği eleştirilerine neden oldu.

  Travolta'yı görenleri asıl şaşırtan ise ünlü aktörün yediği cheeseburger ve kızarmış patates oldu. Aktörün, bu şekilde beslendiğini görenler, Travolta'nın herhangi şekilde bir diyeti düşünmeyen bir görüntü sergilediğini belirttiler.

  Travolta'nın 16 yaşındaki oğlu Jett Travolta, ailenin Bahamalar'daki tatili sırasında nöbet geçirerek ani şekilde hayatını kaybetmişti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı