Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Oğlunu ve eşini vurdu intihar etti

  Hürriyet Haber
  20 Ocak 1999 - 00:00Son Güncelleme : 20 Ocak 1999 - 00:01

  Adana Emniyet Müdürlüğü Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 15 yıllık polis memuru 37 yaşındaki Nusret Aydın, bayram namazından geldiği evinde cinnet geçirdi. Bir süredir geçinemediği eşi 32 yaşındaki Ayşe Aydın ile oğlu 10 yaşındaki Ersin'i öldürüp, 7 yaşındaki oğlu Erhan'ı yaralayan polis, son kurşunu başına sıkarak intihar etti.

  Olay dün saat 10.00 sıralarında Nusret Aydın'ın 100'üncü Yıl Mahallesi'ndeki evinde meydana geldi. Bayram namazından dönen Nusret Aydın, komşularıyla da bayramlaştıktan sonra evine girdi. Kısa süre sonra eşi Ayşe Aydın'la tartışmaya başladı. Bir süredir eşiyle aralarında geçimsizlik olduğu belirtilen Aydın, beylik tabancasını arka arkaya ateşledi. Eşi ve iki çocuğunu yaraladıktan sonra son kurşunu başına sıkan Nusret Aydın kanlar içinde yere yığıldı. Silah sesleri üzerine gelen komşuları yaralı aileyi hastaneye taşıdı. Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılan Nusret Aydın, eşi Ayşe Aydın ile çocukları Ersin Aydın öldü. Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'ne sevkedilen Erhan Aydın'ın boynundan yaralandığı ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

  Komşuları, çiftin bir süredir sürekli kavga ettiğini, Ayşe Aydın'ın daha önce evi terkedip babaevine döndüğünü, ancak sonra barıştıklarını söylediler.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı