« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oğlumu bitirdiler

Şefik Karadeniz, "Hem para, hem de mesleğinden men cezası verdiler. Kararın ağır olduğu ortada. Çocuğumun Avrupa hayallerini bitirdiler. Milli takıma da çağırmazlar. Buna rağmen itiraz etmeyeceğiz" dedi.

Hakan DEĞİRMENCİ / DHA
SON GÜNCELLEME
YASA dışı bahis oynadığı için 10 ay oynamama cezası verilen Trabzonspor'un milli futbolcusu Gökdeniz'in babası Şefik Karadeniz, ‘Oğlumu bitirdiler. Ceza ağır ancak indirilmesi için Tahkim Kurulu'na başvurmayacak" dedi.

Cezaya itirazları olmadığını, ancak bedelinin bu kadar ağır olmaması gerektiğini belirten Şefik Karadeniz, daha sonra şunları söyledi: ‘Gökdeniz'e hem para, hem mesleğinden men cezası verdiler. İddaa’yı her kesimden insan oynuyor. Çocuğumun Avrupa hayallerini de bitirdiler. Zaten artık milli takıma da çağrılmaz. Avrupa’ya gidebilir mi, ne zaman gidebilir, ona bakacağız. Bu kadar uzun süreli ceza haksızlık. Kararın çok ağır olduğu ortada. Niye cezalandırdılar, demiyoruz. Sonuçta suç varsa, ceza da vardır. Ağır ceza verdiler. Şu anda onun acısını yaşıyoruz."

Giresun'da yeni yaptırdığı evinin inşaatıyla uğraşan Şefik Karadeniz, Trabzonspor’un Gökdeniz’e verilen 10 aylık cezanın indirilmesi için itiraz etmeme kararını da şöyle yorumladı:

‘Anlayışla karşılıyoruz. Sonuçta bireysel bir cezadır. Kulüp bir yere kadar destek verebilir. Tahkim Kurulu’na gitmeyi düşünmüyoruz. Biz de itiraz etmeyeceğiz. Sadece cezanın tüm sezonu kapsayacak kadar ağır olması bizi derinden etkiledi."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler