Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Oğlu için ölüme atladı

  Ömer ERDEM/ ANTALYA, (DHA)
  01 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 01 Ağustos 2012 - 08:08

  ANTALYA’da falezlerin üzerinde oynayan 3 yaşındaki oğlunun dengesini kaybettiğini düşünerek kurtarmaya çalışan 38 yaşındaki Erkan Kurum falezlerden düştü. 20 metre aşağıda mahsur kalan Kurum’u itfaiye ekipleri kurtardı.

  Almanya’dan tatile gelen Mine-Erkan Kurum çifti ve 3 çocuğu akşam saatlerinde parka gitti. Çiftin 3 yaşındaki çocukları Ahmet Kurum, park içindeki oyuncaklarda oynamaya başladı. Küçük çocuk daha sonra falezlere yaklaştı ve koruma çitinin arka tarafına geçti.

  OĞLUNUN HAYATINI KURTARDI / FOTO GALERİ

  Oğlu için ölüme atladı Üvey baba dayağından kaçış

  Çocuğunun falezler kıyısında olduğunu gören anne eşine haber verdi. Paniğe kapılan baba Erkan Kurum ise hızla falezlere doğru koştu. Çocuğunu kenara itmeyi başaran Kurum dengesini kaybederek falezlerden düştü. Yaklaşık 20 metre aşağıdaki kayalıklara düşen Kurum ağır yaralandı.

  OĞLUNU KURTARMAK İÇİN FALEZLERDEN DÜŞTÜ / WEB TV

  Olay yerine çağırılan itfaiye ve sağlık ekipleri hızla olay yerine ulaştı. Halatlarla yaralının yanına inen itfaiye eri sedyeye bağladığı Erkan Kurum’u yukarı çekti. Eşinin kurtarılışını izleyen Mine Kurum ise gözyaşlarına hakim olamadı. Ambulansa taşınan Erkan Kurum hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. Olaydan habersiz olan Ahmet Kurum ise parkta oynamaya devam etti. Olayı görenlerden Mehmet Cengiz, çocuğun korkulukların arka tarafında olduğunu belirterek, "Annesi çocuğu korkulukların arkasında görünce bağırmaya başladı. Babası da koştu ve aşağı düştü" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı