Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Oğlu, gözünün önünde bıçağı boğazına sapladı

  Serkan GÜLER/BURSA, (DHA)
  25.01.2002 - 02:02 | Son Güncelleme:

  Babasının yanında kasap bıçağını boğazına saplayan genç, bıçağın sapını otobüse dayayıp yüklenerek yaşamına son verdi.

  Bursa'daki inanılmaz olay, dolmuş takside çalışan Yunus Yıldıran'ın (50), oğlu Yasin Yıldıran'la (28), önceki gece bir akrabalarını ziyaretten dönerken meydana geldi. 16 YD 193 plakalı özel otomobilde baba-oğul konuşurken Yasin Yıldıran bir anda sinirlendi. Belinden kasap bıçağını çıkartıp babasına uzatan genç, ‘‘Baba ben artık dayanamıyorum. Bana terörist muamelesi yapıyorlar. Herkes kötü davranıyor. Beni dünyaya sen getirttin. Şimdi sen öldür’’ dedi. Hemen aracı durduran ve oğlunun elindeki bıçağı almak isteyen Yunus Yıldıran başarılı olamadı. Babasına direnen Yasin Yıldıran, bıçağı bir anda boğazına sapladı. Korkunç manzara karşısında baba ne yapacağını şaşırırken, Yasin Yıldıran hemen araçtan indi ve boğazındaki bıçağın sapını yol kenarında park eden 16 S 0313 plakalı servis otobüsüne dayayıp üzerine yüklenerek iyice girmesini sağladı.

  Bıçağı boğazından çekip aldı

  3 yıldır psikolojik tedavi gören oğlu Yasin'in kanlar içinde yere yığılması karşısında donup kalan baba, kısa süre sonra cep telefonuyla 112 Acil Servis'i arayıp yardım istedi.

  Çaresizlik içinde çırpınan oğlunun başında, ‘‘Oğlum ölme ne olur ölme’’ diye ağlayan baba, boğaza saplanan bıçağı çıkarttı. Bu sırada elbiseleri ve elleri kan içinde kalan Yunus Yıldıran, ambulansla hastaneye kaldırılan oğlunun ölüm haberiyle sinir krizleri geçirdi. Polisler tarafından sakinleştirilen acılı baba, ‘‘Bir babanın yaşayacağı en büyük acı bu’’ diye gözyaşı döktü.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı