Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Öğleden sonra katı davranışlar var

Ay bugün Aslan burcuna giriyor ve Güneş ile sert bir etkileşim oluşturuyor. Şuur ve şuuraltı çatışmalarının ortaya çıkacağını işaret eden gökyüzünün bu konumu öğle saatlerinde, duyguların kontrol altına alınacağını ve biraz katı bir tavrın açığa çıkacağını gösteriyor.

Fakat duygusal baskı sonucu ortaya çıkabilecek sert davranışlar, isteklerin ortaya konulmasını zorlaştırabileceği gibi, bilinçaltına itilmiş, bastırılmış isteklerin de ortaya çıkmasına neden olabilir.Akrep burcu kadınları ve aşklarıBir Akrep Kadınını duruşundan, en fazla da bakışından tanırsınız. Öylesine derinden ve etkileyici bakar ki, beyninizi okuyormuş duygusuna kapılabilirsiniz. Akreplerin manyetik olduğundan söz etmiştim. Akrep Kadınlarının manyetizması ise öylesine kuvvetlidir ki (doğum anında başka bir etki almadıysa) hemen cazibesine kapılabilirsiniz. Bir Akrep kadınını gündüz tanıdıysanız aldanabilirsiniz. Çünkü duruşu ve seçtiği giyim tarzıyla kendini öyle bir gizler ki, farklı bir etki uyandırır. Fakat aynı Akrep Kadınını gece bir davette gördüğünüz zaman tanıyamazsınız. Tüm cinsel cazibesini sergiler ve duruşuyla onun çekimine kapılırsınız. Fakat bir Akrep Kadınını etkileyebilmeniz kolay değildir. Çünkü derinden etkileme gücüne sahip olan bu kadın, aynı zamanda derinden bir bilme hali içindedir. Ve karşılaştığı erkeğin kendisi için olup olmadığını bilir. Öyle uzun zaman tanışmalar ve çıkıp dolaşmalara ihtiyacı yoktur, bir Akrep Kadınının. O gördüğü anda eşi olup olmayacağınızı anlar. Sonra oyunlar gelir. Strateji oyununu bir Akrepten daha iyi oynayacak Zodyak’ta başka bir burç yoktur. Hemen her konuda stratejisini belirler fakat söz konusu ikili ilişkiler olduğu zaman Akrep kadınlarıyla kimse yarışamaz. Ta ki, elde edinceye kadar. İlişkinin sürmesi ise, sizin kendinizi yenilemeyi bilen biri olup olmadığınıza bağlıdır. Çünkü Akreplerin yenilenme ihtiyacı vardır ve kendilerini yenileyebilmek için eşlerinin değiştirici özelliği olmasını isterler ve eşinin kendisini yenilemesi için zorlarlar. Yoksa eşini değiştirecek, böylece kendisi de değişecektir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI