"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Öğleden sonra her şey yolunda

Bugün meydana gelen Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı günün ilk yarısı hariç, ikili ilişkiler ve sosyal bağlantılar açısından keyifli bir gün geçireceğimizin işareti

Koç

Geleceğinizi etkileyebilecek kararlar alırken dillere destan ani kararlarınızı veya ani tepkilerinizi askıya alamaz mısınız?

Boğa

Bugünlerde başkalarına yardım etme isteğinizin size geri dönüşü oldukça yararlı olabilir. Doğru zamanda doğru yerdesiniz.

İkizler

Bazı konulara sinirlenmekten vazgeçip, yolunuzda devam etmelisiniz. Sinirlerinizi kontrol altına almanız kazanç sağlayacak.

Yengeç

Sizi bekleyen işleri tamamlamalısınız. Ailenize veya özel arkadaşlıklarınıza gereken önemi vermeniz duygusal patlamaların önüne geçebilir.

Aslan

Alışılmadık şeyler veya alanlar ilginizi çekebilir, maceracı ruhla hareket etmek isteyeceğiniz heyecanlı bir gün geçirebilirsiniz.

Başak

Sosyal medya, seyahatler veya sosyal aktiviteler olayların farklı şekilde gelişmesini sağlayabilir. Aşk açısından olumlu günler.

Terazi

Ortaya çıkan bir fırsat yakın çevrenizdeki bir kişiyi rahatsız edebilir. Politik ve hassas olmalı, durumu kontrol altına almalısınız.

Akrep

Tecrübe ve bilgilerinizi yakın çevrenizden kişilerle paylaşabileceğiniz bir gün. Aşk ve romantizm açısından da her şey lehinize.

Yay

Meslektaş veya arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz, maddi kazançlarınızı artırmanıza yarayabilir. En doğru kararı alacaksınız.

Oğlak

Sahip olduğunuz bazı şeyleri paraya çevirmenizi sağlayabilecek şanslı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Başarılarınızı paylaşacaksınız.

Kova

Amaçlarınıza yavaş yavaş ulaşıyorsunuz, şüphelenmenin faydası yok. Siz pek farkında olmasanız da her şey yolunda ilerliyor.

Balık

Sağlığınıza, fiziksel ve psikolojik kondisyonunuza dikkat etmelisiniz. Dış görünüşünüzde yapacağınız ufak tefek değişiklikler işe yarayacak.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI