"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Oğlak burcunu 2010'da neler bekliyor

İŞ, KARİYER VE PARA: Başarılı olmak ve ön plana çıkmak için çok çalışmanız gerekiyor bu yıl. Farklı bir sektörde çalışabilir, iş değişikliği yapabilir veya bulunduğunuz konumu değiştirebilirsiniz. Ancak, siz hangi yoldan ilerlerseniz ilerleyin, yol zorlu geçeceğe benziyor, sorumluluklarınız ve üzerinizdeki yükler artabilir. Bu durumun yüksek bir pozisyona gelmeniz nedeniyle oluşma ihtimali de var. Dolayısıyla, yanlış atılacak adımlar toplum içerisindeki yerinizi sarsabilir, hareketlerinizde ölçülü olmanız gereken bir dönemdesiniz. Eğitim, yayıncılık, yazılı ve sözlü iletişim konularında kendinizi tanıtma imkanı bulacağınız, bulunduğunuz çevrede veya çalıştığınız sektörde tanınacağınız bir yıla gireceksiniz. Araştırmacı veya yayıncı olan Oğlak’lar aradıkları dokümanlara kolayca ulaşabilir, ortaya koydukları eserlerle beğeni toplayabilirler. ıletişim sektöründe çalışanlar da sektörlerinde kendilerinden bolca bahsettirebilirler. Yakın çevre ve akrabalık ilişkileri iş de başarı kazanılmasında veya yeni iş bağlantıları kurulmasında etkili olabilir.

AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER: Genelde sizin için, aşk temalarının baskın olduğu bir yıl olmamasına rağmen, yılın ilk yarısında evlilik açısından olumlu gelişmeler yaşanma ihtimali oluşabilir veya evlilik düşüncesi gündeme gelebilir.

AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK: Yakın akrabalarınızla kırgınlıklarınızın sona ereceği, ancak çevrenizdeki bazı kişilerden uzaklaşacağınız; yakın akrabalarınız, kardeşleriniz veya kardeşleriniz kadar yakın kişiler kanalıyla, kendi hayatınızda bazı sevindirici gelişmeler yaşayabileceğiniz bir yıldasınız. Kardeşlerinizin hayatlarındaki gelişmeler de sizi mutlu edebilir. Yılın ikinci yarısında, ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir veya ev sahibi olabilirsiniz ya da evinizi ilgilendiren olumlu gelişmeler yaşama ihtimaliniz yüksek olabilir (özellikle burcun ilk 10 günü doğanlar için). Ancak, 28 Mayıs’tan itibaren 4. evinizde etkili olacak Uranüs 2018 yılına kadar, eviniz, mal varlıklarınız ve bu konuların güvenliği açısından daha dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Bu konularda, kuvvetle muhtemel ani çıkışlar ve yükselişler yaşayabileceğiniz gibi, bir ihtimal ani kayıplar veya yıkımlar da meydana gelebilir, bu durumu da görmezden gelmemekte fayda var. Aynı durum aile üyeleri için de geçerli.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI