"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Oğlak burcunda güneş tutulması ve yeni ay

Bugün Oğlak burcunda meydana gelecek olan güneş tutulması ve yeni ay, Oğlak ve Yengeç burçları, yükselen burçları Oğlak ve Yengeç olanlar ve doğum haritasında Oğlak ve Yengeç burcunda gezegeni olanlar başta olmak üzere, her ayın 16’sı civarında doğan kişiler üzerinde ağırlıklı olmak üzere, (+/- 30 gün) hızlı gelişmelere veya yeni başlangıçlara neden olabilir.

Bu gelişmeler bir ay öncesinden kendini göstermiş olabilir veya önümüzdeki bir ay içerisinde bu etkileri gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Oğlak’taki güneş tutulmasının, tüm burçlar üzerinde yaratabileceği farklı etkileri günlük burç yorumlarında okuyabilirsiniz.

Meydana gelebilecek hadiseler, kişilerin içerisinde bulundukları mevcut durum ve olayları yeni bir bakış açısıyla yorumlamaları veya yeni başlangıçlar yapmaları şeklinde kendini gösterebilir. Stresli durumların ya da sürpriz gelişmelerin ortaya çıkma ihtimali de söz konusu olabilir.

Ayrıca ülkemizi ilgilendiren bir dizi ani olayın da art arda meydana gelme olasılığı yüksek. Akışı iyi okumakta ve şans faktörü yerine mutlak akla güvenmekte fayda olan bir süreçteyiz.

Özellikle 31 Ocak ve sonrasında, ülkemizi ilgilendiren olaylar (astrolojik ihtimaller bazında tabii) göz önüne alınırsa, şimdiden ülke içi ve ülke dışı politikalarda dikkatli olmakta fayda var!

Aslında evrenin bizi dinlediği, dilek ve duaların kabul görebileceği günlerdeyiz. Yeni başlangıçlar yorucu ve zorlayıcı işaretlerle birlikte geliyor. Ama hayat yorucu zaten, öyle değil mi?

Sağlık ve sevgiyle kalın...

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI