"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Öfkeli tavırlara dikkat edin

Güneş’in Plüton’la oluşturduğu sert açının Ay’ın katılımıyla tetiklenmesi ve ilerleyen saatlerde Uranüs’ün de uyumsuz duruşu nedeniyle gergin sayılabilecek bir süreç yaşayabiliriz.

Güç mücadeleleri, öfkeli tavırlar ya da ufak tefek kazalar gündeme gelebilir. Bu durum, ay içerisinde kendini tekrar edebilir.
Ancak bu yazdıklarım çok şey ifade etmesin, zira temmuz ayı içerisinde astrolojik açıdan çok güzel günler bizi bekliyor olacak.

KOÇ   21 Mart-19 Nisan

Birkaç günlük süreçte bazı kırılma noktaları yaşayabilir, sorumlulukları bir kenara bırakma noktasına gelebilirsiniz. Profesyonel yaşamınızla ilgili hedeflerinizi veya ailenizle ilgili sorumluluklarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekiyor.

BOĞA   20 Nisan-20 May›s

Son günlerde evinizden ve ailenizden izole zaman geçirmek istiyor olabilirsiniz. Kısa süreli de olsa özgüven kaybı yaşayabilirsiniz ve çoktan çözüldüğünü sandığınız, güç mücadelesi içeren bir konu tekrar ortaya çıkabilir.

İKİZLER   21 May›s-21 Haziran

Birkaç günlük süreçte ve ay genelinde belli günlerde, çevrenizin gerginliği ve olumsuzluğu size de yansıyabilir. Özgürlük isteğinizde artış olabilir. Potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Ancak ateşle oynamamakta fayda var!

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz

Jüpiter’in yaşamınıza taşıdığı olumlu gelişmelere rağmen, önümüzdeki birkaç günlük süreçte iş ve özel yaşamınızın beklentilerini yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. İsteklerinizi elde edemezseniz, öz saygınızı test edebilirsiniz.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos

Birkaç günlük süreçte ve ay genelinde belli günlerde, gerilim içeren konular nedeniyle mücadele gerektiren ya da rekabetçi ortamlara girebilirsiniz. Konunun kaynağına inmeniz durumunda başkalarını suçlamayı bırakabilir ve pürüzlü ortamı ortadan kaldırabilirsiniz.

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül

İhtiyaçlarınızın karşılanmadığı hissine kapılabilir, duygusal tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Köprüler kurmaya çalışırken karşı tarafı daha da soğutma riskiniz var. Sizi gerçeği görmekten alıkoyan dumanı uzaklaştırırsanız çözümler bulabilirsiniz.

TERAZİ   23 Eylül-22 Ekim

Evde ya da işte gergin konularla uğraşmanız gerekebilir. Takdir edilmemiş hissedebilirsiniz. Belli konuları net şekilde işaretlemek yerine, sabır ve uzlaşmacı bir tutumla hataları düzeltmek daha doğru olabilir.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım

Söylediklerinizin duyulmadığını düşünerek reddedilmiş veya önemsenmiyor hissine kapılabilirsiniz. Meydan okuyucu bir tavır sergilemeniz, başarı şansınızı azaltabilir. Dolayısıyla sakin ve kontrollü kalmak en iyisi olabilir.

YAY   22 Kasım-21 Aralık

Aksi tavırlar sergileyebilir veya aksiliği üzerinde kişilerle muhatap olabilirsiniz. Belli ilişkilerin artı ve eksilerini hesaplayarak daha kesin kararlar verebilirsiniz. Ani tepkiler veya güvenilmez kişiler can sıkabilir.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak

Son günlerde karşılaşacağınız beklenmedik bazı olaylar rutini bozabilir ya da can sıkabilir. Bu ay, her daim esnek ve kontrollü olmanızda fayda var. Ortak kaynak paylaşımında direnciniz düşebilir.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat

Başkalarının size karşı davranışlarından memnun kalmayabilir veya takdir edilmemiş hissedebilirsiniz. Hoşnutsuz bir kişi nedeniyle huzurunuz kaçabilir. Özgür davranma arzunuzun artacağı, kuralların dışına çıkmak isteyebileceğiniz bir ay.

BALIK   19 Şubat- 20 Mart

İş arkadaşlarınız ya da yakınlarınız fikirlerinize karşı çıkabilir. Baskı altında, inandığınız şeylerin peşinden gitme konusunda ısrarcı olabilirsiniz. İncinmiş duygularınızı onarmanız durumunda, beklentilerinizi daha gerçekçi tutabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI