Ege Haberleri

EGE

  Öfkeli görümce

  Cem ULUCAN, (DHA)
  06 Ocak 2012 - 00:00Son Güncelleme : 05 Ocak 2012 - 21:13

  Marmaris’te yaşayan iki çocuklu Mustafa Eroğlu (32) ile 8 yıllık eşi Meryem Eroğlu (25) yaklaşık 1.5 ay önce tartıştı.

  Mustafa Eroğlu’nun engel olmaya çalışmasına rağmen öfkelenen genç kadın çocuklarını bırakıp Aydın’daki annesi Lütfiye Baysal’ın (41) evine gitti. Mustafa Eroğlu’nun, Almanya’da yaşayan kız kardeşi Ş.E. (25) olayı öğrenince Marmaris’e geldi.

  Ağabeyi ve yengesini barıştırmaya çalışan Ş.E., Meryem Eroğlu’nu cep telefonundan arayıp iddiaya göre, “Ben Aydın’a geleyim. Sen de gel oturup konuşalım. Hem oğlunu görürsün” diyerek buluşmak istedi. Teklifi kabul eden Meryem Eroğlu, yanına annesi Lütfiye Baysal (41) ve kız kardeşi Belgin Şimşek’i (23) de alıp görümcesiyle buluşacakları noktaya gitti. Ağabeyinin oğlu Menderes’le (4) gelen Ş.E., yengesini ağabeyiyle barışması için ikna etmeye çalıştı. Ancak genç kadın barışmak istemediğini söyledi. Bunun üzerine öfkelenen Ş.E., yanındaki bıçakla saldırmaya başladı.

  Kolundan yaralandı

  Araya giren Lütfiye Baysal kolundan yaralanırken yere düştüğü sırada da başını beton zemine çarptı. Ş.E. kaçarken, çevredekiler polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık görevlileri Baysal’ı ambulansla Aydın Devlet Hastanesi’ne götürdü. Polis, olaydan bir saat sonra Ş.E.’yi Anadolu Bulvarı’nda yakaladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı