Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Offshore heyecanı Mersin'de

İstanbul Offshore Kulübünce düzenlenen Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası'nda sezonun son yarışları 29-30 Ekim'de Mersin'de yapılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sezon boyunca kıyasıya rekabetin yaşandığı şampiyonanın son ayağı Adnan Menderes Bulvarı sahilinde “Mersin Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Grand Prix”i ile “Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Grand Prix”i gerçekleştirilecek.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Şerafettin Aşut, yaptığı yazılı açıklamada, Dünya Offshore 225 Şampiyonası'nın 29-30 Ekim'de Mersin'de yapılacak final yarışları ile sona ereceğini bildirdi.

Bu yıl kentte 5'incisi düzenlenen offshore yarışlarının, ulusal ve uluslararası alanda Mersin'in marka değerini artıracak bir spor olduğuna işaret eden Aşut, şunları kaydetti:

“Özellikle 2013 Akdeniz Oyunları öncesi böylesi prestijli ve seyir değeri olan bir organizasyonun kentimizde yapılıyor olması, Mersin'deki spor çeşitliliğini göstermesi açısından önem taşıyor. Hafta sonu doğal bir tribün şeklindeki Adnan Menderes Bulvarı sahilinde, sürat motorlarının uğultusunu duyacağız. Cumhuriyet Bayramımız olan 29 Ekim'de herkesi, hem sporculara hem de izleyenlere büyük heyecan ve zevk veren bu muhteşem görsel şölene davet ediyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler